Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kesme Şeker Örgü Modeli Yapılışı

Birçok örgüde kullanabileceğiniz çok şık  ve kolay bir örnek. Kesme şeker bebek yeleği, kesme şeker bebek battaniyesi yapabilirsiniz. Bere modellerinde, erkek örgü kazak modellerinde kullanabilirsiniz. Yapılışını sizlere detaylı bir şekilde videolu olarak vereceğiz. Takıldığınız herhangi bir nokta olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Elimizden geldiğince sizlere bildiğimiz konularda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Şekerli örgü modellerimizden farklı örneklerimiz de var. Şeker örgü modeli şal yapılışı. Dilim dilim örülen bir model. Evde kalan ipleri değerlendirmek içinde çok iyi bir fikir. Atkı olarak , şal olarak kullanabilirsiniz. Boyutlarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Birde bayram şekeri örgü modeli yapılışımız var. Battaniye modellerinde, yelek modellerin ve diğer örgülerde kullanabilirsiniz. Halka şeker battaniye yapımını unutmayalım. Şeker gibi renklerle , şeker battaniye. Sırada ise kesme şeker örgü modeli yapılışı var.

Kesme Şeker Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

Kesme şeker örgü modeli yapılışı küp küp duran güzel bir örnek. Battaniyelerde, yeleklerde, hırkalarda, şapkalarda ve birçok örgünüzde kullanabilirsiniz. Düz ve ters örgüden oluşuyor. 4 düz 4 haraşo ile modeli kuruyoruz. İlmek sayılarınızı 4 ve katları olacak şekilde belirleyebilirsiniz. Beğendiğiniz iplerle ve kullanacağınız iplere uygun şişlerle kullanabilirsiniz.

 Kesme Şeker Örgü Modeli Yapılışı

İlk defa örgü örecekseniz ilmek sayısını biraz kısa tutarak örgüye başlayabilirsiniz. Daha sonra modeli iyice kavradıktan sonra ilmek sayılarını örmek istediğiniz modele göre belirleyip örmeye başlayabilirsiniz. Şimdi gelelim kesme şeker örgü modeli yapılışının videolu anlatımına. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler