Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

El Örgüsü Yelek Örnekleri

Erkek bebek ve kız bebekler için el örgüsü yelek örnekleri tarifi hazırladık. Çok güzel bir model. Enine örülen örneklerden. Bebek yelekleri için yeni örneklerden. Haraşo örgü modelleri ile örüyoruz. Ve şiş örgü modelleri ile yapıyoruz. Yelek örgüleri modelleri için yeni örneklerden, değişik modellerden bahsetmeyi seviyoruz. Mesela panço bebek battaniyesi örneği hem yelek olarak hemde battaniye modelleri olarak kullandığımız bir örnek. Birazdan yapılışına geçeceğiz. Videoda el örgüsü yelek örnekleri ayrıntılı bir şekilde anlatılmakta. Sizde videodan takip ederek kolaylıkla örebilirsiniz.

Bebek Yelekleri Modelleri

El örgüsü yelek örnekleri için bebe yünleri kullanıyoruz. Bebeklerin tenine zarar vermeyecek, mikrop barındırmayacak onlara özel üretilmiş iplerle bebek yelek modellerini örebilirsiniz. Aynı rengin farklı 2 tonunu kullanarak örüyoruz yeleğimizi. Evde olan yarım ipleriniz varsa onları da kullanabilirsiniz. Erkek bebek yelek modelleri olarak örebileceğiniz bu örnek bittiğinde çok güzel duruyor. Şişimize 20 ilmek atarak başlıyoruz. 5 sıra haraşo olarak örüyoruz. 5. sırayı örerken başta ve sonda ilik açıyoruz. Ve daha sonra yani bu turdan sonra 8 diş haroşa daha örüyoruz.

El Örgüsü Yelek Örnekleri 1

Ve tekrar ilik açıyoruz. 4 iliğimi oluyor. Bu turdan sonra artırmalara başlıyoruz. Videoda bu kısım ve diğer kısımlar ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. Yeleği erkek bebekler için örebilirsiniz. Bence kız bebekler içinde çok güzel olur. Yeleğin bittiğinde nasıl göründüğüne bakalım.

El Örgüsü Yelek Örnekleri

Yeleğin nasıl durduğunu gördükten sonra şimdi tarifine geçelim. El örgüsü yelek örnekleri yapılışına geçelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler