Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yandan Düğmeli Bebek Yeleği Yapılışı

Örgü modelleri ve yapılışlarıyla devam ediyoruz. Sırada bebeklere özel çok şık bebek yelek modelleri anlatımı var. Yandan düğmeli bebek yeleği yapılışı. Hem kız bebek yelek modelleri hem de erkek bebek yelek modelleri olarak örüp kullanabilirsiniz. Bebek yelekleri için bebe yünleri, pamuklu ipler kullanabilirsiniz. İp çeşitliliği oldukça fazla. Yine şiş örgü örneklerinden beğendiğiniz örneklerle yelekler örüp yandan düğmeli yapabilirsiniz. Özellikle kız bebekler için yelekler örüyorsanız ajurlu örnekler yakışacaktır. Mesela yakası ajurlu bebek yeleği yapılışı kızları çok yakışacak. Kahve tonlarıyla da erkeklere örebilirsiniz. Sütlü kahve ile erkek bebek örgü modelleri uyarlanmış halini görmüştüm. Muhteşem oluyor. Tığ işi örneklerle de çok güzel yelekler ördük. Kolay yelek modellerinden örmek istiyorsanız asimetrik bebek yeleği yapılışına bir göz atın derim.

Yandan Düğmeli Bebek Yeleği Nasıl Örülür?

Aynı örneğin yeşil ve beyaz rengi ile örülmüş hallerini birazdan göreceğiz. Daha sonra bizde çocuklarımızın sevdiği renklerle en güzel bebek örgü modellerini örmeye başlayacağız. Yeleğin yapılışı Türkçe anlatımlı. Bu yüzden hiç zorlanmadan örebiliriz.

Yandan Düğmeli Bebek Yeleği Yapılışı

Yandan Düğmeli Bebek Yeleği Yapılışı 1

Yandan Düğmeli Bebek Yeleği Yapılışı 6

Yandan Düğmeli Bebek Yeleği Yapılışı 2

Yandan Düğmeli Bebek Yeleği Yapılışı 4

Eğer sizde bu yeleği çocuklarınıza, torunlarınıza örmek istiyorsanız hemen altta bulunan videoya geçebilirsiniz. Yandan düğmeli bebek yeleği yapılışı tüm detaylarıyla anlatılıyor. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.instagram.com/canorguler/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler