Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İki Renkli Bebek Yelekleri Örgü Modelleri Anlatımlı

Kolay örgü modelleri, bebek yeleklerinde bugün iki renkli bebek yelekleri örgü modelleri anlatımlı örnek var. Her renkle örüldüğünde çok güzel duracak bir örnek. Erkek bebek yelek modelleri, kız bebek yelek modelleri olarak örebilirsiniz. Bebek yeleklerinde bebe yünleri kullanabilirsiniz. Birçok markaya ait çok güzel ipler çok güzel renkler var. Yakadan başlama bebek yelekleri için robada bir renk alta belirlediğiniz 2. renkle yeleği örebilirsiniz. Örgü bebek yeleği yapılışı için en güzel modelleri, en güzel örnekleri anlatımlı olarak hazırlıyoruz. Mesela yandan düğmeli bebek yeleği yapımı yeni modellerden. Severek öreceğiniz örneklerden. Yeleğin üst kısmını aynı başlayıp atta tığ işi örneklerden veya farklı şiş örgü örneklerinden de kullanabiliriz. Kızlar için boncuklu, fiyonklu örnekler çok güzel olur. İncilerle süslemeler yapabiliriz. Değişik iki renkli bebek yelekleri örebiliriz. Yeni tasarım modeller oluşturabiliriz.

Örgü bebek yelek modelleri için genelde bebe yünleri kullanılıyor. Akrilik ipler, yünlü karışımlı ipler, pamukluk ipler gibi. Renk olarak erkekler için mavi- sarı- beyaz, kızlar için pembe- mor- sarı gibi renkler tercih ediliyor. Bence her çocuk her rengi giyebilmeli. Sonuç olarak renk ve ip seçeneği oldukça fazla. Kesemize uygun olarak beğendiğimiz kaliteli ipleri, çocukların tenlerine zarar vermeyecek ipleri seçerek örgülerimizi örebiliriz.

Bebek Yelekleri Modeli Anlatımlı

Mavi tonları ile hazırlanmış harika bir yelek. Yakasında 3 -4 sıra haraşo ile başlayan bir model. Daha sonrasında ise haraşolu model ile devam eden bir yelek olmuş. Düzlerin arasında kalan haraşoyu düz, düz olan kısmı ters olarak örüp farklı bir model tasarlayabilirsiniz. O düz kısımlara da el nakışı işlemeleri yaparak kızlar için tasarım modellere dönüştürebilirsiniz.

İki Renkli Bebek Yelekleri Örgü Modelleri Anlatımlı

Yelek oldukça güzel duruyor. Rengi ile modeli ile çok zarif olmuş. İki renkli bebek yelekleri örgü modelleri anlatımlı model için hemen alttaki videodan detaylara ulaşabilirsiniz. Birlikte izleyelim keyifle örelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler