Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Yelek Modelleri Erkek Bebek

Erkek bebekler için çok güzel bir yelek örneği hazırladık. Örgü yelek modelleri erkek bebekler için dilediğiniz renklerle örebilirsiniz. Bebek yeleklerinin en güzel örnekleri, en anlaşılır tarifleri hazırlamaya çalışıyoruz. Torunlarınıza, yeğenlerinize, oğullarınıza keyifle öreceğiniz modeller hazırlıyoruz. Eğer çocuklarınıza yelek değil de süveter örmek isterseniz süveter modelleri tariflerimiz de var. Mesela en son çocuk süveter örneği anlatımlı modeli paylaşmıştık. Kız ve erkek bebekleriniz için örebilirsiniz. Hırkalar, battaniyeler, atkılar, bereler… Ne ararsanız var. Hepsi tek başlık altında toplandı. Bu modellerin hepsine bebek örgü modellerinden ulaşabilirsiniz. Şiş ile tığ ile birçok anlatımlı örnek var. Şimdi o örnekler arasına yine şiş örgü modelleri ile yapılmış harika bir örnek daha ekliyoruz. İpler, şişler hazırmı başlıyoruz.

Erkek Bebek Yelek Örgü Modelleri Anlatımlı

Örgü yelek modelleri erkek bebekler için yapılmış bir model. Saç örgü modelini erkek bebek örgülerinde çok kullanılıyor. Ve yine haraşo örgü modeli, düz örgü ve ters örgüyü de kullanıyoruz örnekte. Aynı sayıları isterseniz farklı model kullanarak yelek olarak örüp kullanabilirsiniz.

Yeleğin ön kısımları için 41 ilmek atarak başlıyoruz. Önlerin kol kısmına gelince 6 ilmek kesiyoruz. Yakada kesme işlemlerini unutmuyoruz. Yaka için ön sırada 1 er ilmek kesiyoruz. Önden 2 parça örüyoruz. Arka için ise 67 ilmek atıyoruz. Kol altında yine 6 şar ilmek kesiliyor sağ ve soldan. Kalan kısımları ve detayları videodan inceleyebilirsiniz. İp olarak bebek yünü kullanabilirsiniz. Ve şiş olarak 3,5 – 4 mm şişler kullanabilirsiniz.

Örgü Yelek Modelleri Erkek Bebek

İki farklı renk uygulamasını fotoğraflarda görebilirsiniz. Çok şık bir yelek. Şimdi baştan sona anlatımını videoda görelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler