Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Kız Ata Yeleği Nasıl Yapılır?

Süper bir model. Bu modeli videolu olarak bizlerle paylaştığı için örgü tasarım kanalına teşekkür ediyoruz. Çok güzel bir model. Kız bebek yelek modelleri arıyorsanız bu modeli kaçırmayın hemen örün derim. Modelin yapılışını baştan sona görebilirsiniz. 5 parça videodan oluşuyor. Takip ederek bebek yelek modellerini istediğiniz renklerde örebilirsiniz. Yine değişik bir yelek modeli olan nakışlı bebek yelek yapımını yapabilirsiniz. 2 parçadan oluşuyor. Arka kısmı örüyorsunuz önce. Daha sonra ön kısmı bütün olarak örüyorsunuz. Ve arkaya diktiğinizde önler ve yaka oluşuyor. Üzerine istediğiniz desen uygulamasını işleyebilirsiniz. Yine çok sevilen bir diğer modelimiz de örgü yelek modeli yapımı. Kenarlarında saç örgüsü olan çok zarif bir model. Yapılışını sizlere videolu olarak vermiştik. Sizlerden çok beğeni alan bir modeldi. Şiş örgü modelleri yelek yapımı olarak anlatacağımız şimdiki örnekte çok beğenilecek diye düşünüyorum. Kızlarınız için renk renk bu anlatımlı yelek örneklerinden yapabilirsiniz.

Kız Bebek Yelek Modeli Anlatımlı

Yeleğin nasıl yapıldığını birazdan adım adım videodan izleyebilirsiniz. Yeleğin üzerine dilerseniz işleme yapabilirsiniz. Dekoratif düğme modelleri kullanabilirsiniz. Video 5 parçadan oluşuyor. Örgü bebek yeleklerini 5 videoyu izlediğinizde tamamlayabilirsiniz.

Videolu, Kız Ata Yeleği Nasıl Yapılır?

Modelde orta kalınlıkta yünlü bir iplik ve 4 mm şiş kullanılmıştır. Modelin arkası için 72 ilmek atarak başlıyoruz. Kalan kısmı videodan takip ederek yapabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler