Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yelek Bebek Modelleri

Şiş örgü ile örülmüş çok güzel incili bir bebek yeleği yapılışı. Videolu anlatımlı güzel bir model. İstediğiniz renklerle örebilirsiniz. İnciler ile süsleyebilirsiniz. Sade olarak da çok güzel duracak bir model. Yelek bebek modelleri örneğini farklı örgülerinizde de kullanabilirsiniz. Bebek yelekleri için harika modellerimiz var. Bebek el örgü modellerinden en çok kullandığımız örgüler arasında bebek yelek modelleri yer alıyor. En güzel modelleri de biz sizler için anlatımlı olarak hazırlıyoruz. Son model bebek yeleklerinin yapılışına bir tık ile ulaşabilirsiniz. Ve her renk ile istediğiniz modelleri örebilirsiniz. Aynı sayıları kullanarak isterseniz yelek bebek modellerini örerken farklı örgü örneklerini kullanabilirsiniz.

Örgü Bebek Yelekleri

Şiş ile süper bir yelek. İlmek sayıları ayarlanarak her yaş için örebilirsiniz. Kendiniz için de örebilirsiniz. Çok güzel bir örnek. İnci ile süsleme fikri de iyi olmuş. İncili kısımları kurdeleden çiçek yapımı ekleyebilirsiniz, el nakışı modelleri ile süslemeler yapabilirsiniz. Yelek bebek modelleri 1 yaşa kadar uygun. Bütün olarak örülüyor. Yeleğin sadece omuz kısımlarında dikiş var. 1 adet yumaktan böyle güzel bir yelek örebilirsiniz.

Yelek Bebek Modelleri 2

Kız bebekler için uygun çok hoş bir yelek. İlmek sayılarını daha büyük tutarak anne yelek modelleri, çeyizlik yelek modelleri olarak örüp kullanabilirsiniz. Bebe yünü ve kullanacağınız ipe uygun şişlerle yeleği hemen örmeye başlayabilirsiniz.  örülmüş. Şimdi yelek bebek modellerinin tam baştan sona yapılışını izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler