Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yakadan Başlamalı El Örgüsü Bebek Yelek Modelleri

Tığ işi örgü modelleri ile bebek yelek modelleri örüyoruz. Şahane. Yakadan başlamalı el örgüsü bebek yelek modelleri. Hem anlatımı hemde farklı renklerle örülmüş örnekleri. Videolu anlatımlı olarak sizde aynı yeleği bebekleriniz için torunlarınız için örebilirsiniz. Bebek yelekleri tığ işi veya şiş örgü fark etmez çok örüyoruz. Süveter modelleri, değişik bebek yelek modelleri anlatımlı yapılışı örüyoruz. En güzel örnekleri en güzel iplerle örüyoruz. Sizlere çok beğeneceğiniz bebek yakadan başlamalı yelek örneği hazırladık. Hem örneğin tarifi var hemde aynı modelin farklı renklerle örülmüş örnekleri var. Örgü bebek yelek modellerini örerken isterseniz modelin alt kısmında olan trabzanları yine örneği devam ettirerek örebilirsiniz. Yada o kısımlarda şişe ilmek toplayarak haraşo örgü modelleri, düz örgü modelleri ile devam edebilirsiniz. O şekilde de çok güzel olacaktır. Tığ ve şiş bir arada. Alt kısma farklı bir renkle örmeye devam edebilir iki renkli bebek yelek modelleri örebilirsiniz. Yakadan başlamalı el örgüsü bebek yelek modellerinin örnekli kısmını örüp alt kısma kumaş geçirebilirsiniz. Yelek değil tüm olarak örüp altı kumaş üstü örgü elbise modellerine de çevirebilirsiniz. Çok güzel çok amaçlı bir örgü. Yapılışına geçelim.

Boyundan Başlamalı Bebek Yelekleri Açıklamalı

Yakadan başlamalı el örgüsü bebek yelek modelleri için % 65 yün % 35  alpaka bir iplik kullanılmış. Aynı ölçülerle aynı özelliklerde ipi kullandığınızda tığ ölçüsüne göre örgüler değişecektir. 0 -6 ay bebek için 3,5 mm tığ, 6 – 12 aylık bebek için 4 mm tığ, 1 – 2 yaş için 4,5 mm tığ kullanabilirsiniz.

Yakadan Başlamalı El Örgüsü Bebek Yelek Modelleri 4

Yakadan Başlamalı El Örgüsü Bebek Yelek Modelleri 8

Yakadan Başlamalı El Örgüsü Bebek Yelek Modelleri 7

Yakadan Başlamalı El Örgüsü Bebek Yelek Modelleri 5

Yakadan Başlamalı El Örgüsü Bebek Yelek Modelleri 6

Yakadan Başlamalı El Örgüsü Bebek Yelek Modelleri 9

Yakadan Başlamalı El Örgüsü Bebek Yelek Modelleri 10

Yelek bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Çok güzel değil mi. Çiçek şeklinde ahşap düğmesi, yakasındaki dantel örneği ile çok güzel olmuş. Şimdi aynı modelin farklı renklerle örülmüş örneklerine bakalım.

Yakadan Başlamalı El Örgüsü Bebek Yelek Modelleri 3

Yakadan Başlamalı El Örgüsü Bebek Yelek Modelleri 2

Yakadan Başlamalı El Örgüsü Bebek Yelek Modelleri 1

Yakadan Başlamalı El Örgüsü Bebek Yelek Modelleri

Sıra geldi yeleğin videolu yapılışını izlemeye. Çok beğeneceğiniz yakadan başlamalı el örgüsü bebek yelek modellerini izlemeye. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.etsy.com/listing/613928035/crochet-rosie-cardigan-written-pattern

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler