Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Son Model Bebek Yelekleri

Çok sevilen bir bebek yeleği modelleri hazırladık. Birçok kişi tarafından keyifle örüldü. Son model bebek yelekleri yanlardan saç örgülü bir model. Beyazlar, pembeler, yeşiller, maviler… Her renk ile. Baştan sonra tüm aşamaları ile yeleğin yapılışını videodan izleyeceğiz. Sizde istediğiniz ilmek sayısı ile başlayarak torunlarınıza, kızlarınıza, yeğenlerinize örebileceksiniz. Bebek yeleklerinden mutlaka örülmesi gereken harika bir şiş örgü yelek modellerinden. Zor gibi görünse de kolay bir model. El örgüsü yelek modellerini yaz kış kullanabilirsiniz. Kolay zor tüm yayınladığımız modelleri inceleyebilir ve en beğendiklerinizi keyifle örebilirsiniz. 0 – 6 aylık bebek yeleği yapılışı, 1 yaş bebek yeleği yapılışı gibi her yaşa uygun yeleklerimiz var. Şiş örgü, tığ işi örgüler, firketeler, motifli örnekler. Hepsi var.  Hadi şimdi son model bebek yeleklerinin nasıl örüldüğünü görelim.

Şık Son Model Bebek Yelekleri

Biz bu yeleği ilk yeşil rengi ile tanıdık. Çok sorulduktan sonra tarifi kızıma ördüm ve örerken sizlerle yapılışını videolu olarak paylaşmaya çalıştım. Her renk ile örebilirsiniz. Kenarında saç örgüsünü Y burgu örgü modeli veya farklı şiş örgü örnekleri kullanabilirsiniz. Yine arada duran haraşo örgü modelini tamamen haraşo olarak örebilirsiniz. Sayıları istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Koltuk altına geldiğinde saç örgüsünden önce kesmeler yapabilirsiniz. Kendinize göre uyarlayabilirsiniz.

Ben modelde ip olarak kartopu baby one kullanmıştım. 3, 5 mm şişle örmüştüm. Sizde beğendiğiniz iplerle ve uygun şişlerle örebilirsiniz.

Son Model Bebek Yelekleri

Yeleğimiz bittiğinde aşağıdaki gibi duracak. 3 – 6 yaş arası aynı sayılarda ve aynı iple örüldüğünde rahatlıkla kullanabilir. Hadi şimdi tüm detayları ile son model bebek yeleklerinin yapılışını izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler