Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Fare Dişi Örneği Erkek Bebek Yelek Yapılışı

Erkek bebek örgü modellerine çok güzel bebek yeleği yapılışı anlatımı hazırladık. Çok sevilen çıtı pıtı duran bir örnekle yeleğimizi örüyoruz. Fare dişi örneği. Bebek yeleklerinde, bebek hırkalarında çok kullanılan çok hoş kolay örgü modellerinden. Erkek bebek örgülerinde, kız bebek örgülerinde çok kullanılan bir model. Bugün fare dişi örneği erkek bebek yelek yapılışı hazırladık. Adım adım Türkçe video ile yeleği rahata örebiliriz. Fare dişi örneği ve lastik örgü modelleriyle yeleği tamamlıyoruz. Birçok renkle örüp kız bebekleri içinde yapabiliriz. Hatta kız bebekler için ördüğümüzde üzerini el nakışı modelleri, kanaviçe etamin örnekleriyle süsleyebiliriz. Örgü aplikeler ekleyebiliriz. Düz bebek yeleklerini bu şekilde hareketlendirebiliriz. Böylece tasarım modeller oluşturmuş oluruz.

Daha önce paylaştığımız erkek bebekler için özel yeleklerden bahsedelim. Bebek yeleği yapımı ajurlu örgülerden oluşuyor. Bu yüzden renk ayarlaması yapılarak hem kızlar için hem de erkekler için örülebilir. Kolay erkek bebek yeleği yapılışı çok şık duran önden düğmeli süveter görünümünde bir yelek. Selanik bebek yeleği nasıl örülür daha önce paylaştığımız şişle bebek yelek yapılışı anlatımlı modellerden. Birkaç rengi bir arada kullanarak ördük. Gerçekten çok hoş örülmesi gereken örneklerden. Şimdi de fare dişi örneği erkek bebek yelek yapılışı hazırladık. Örülmeye değer güzellikte bir yelek. Hemen anlatıma geçelim.

Erkek Bebek Yelek Modelleri Yapılışı

Kahve tonlarında bir iple örülmüş en güzel yeleklerden biri. Birazdan adım adım örülüşünü öğreneceğiz. Şuan aklıma geldi düz yeleği amigurumi broş modelleriyle de süsleyebiliriz. Küçük tavşanlar, ayıcıklar, kurbağalar, aslancılar örerek broş gibi dikebiliriz. Broş iğnesi ile tutturmak belki biraz tehlikeli olabilir. Açıldığında iğnesi yavrularımıza batmasın. Üzerine dikebiliriz. Daha kullanışlı olacaktır.

Fare Dişi Örneği Erkek Bebek Yelek Yapılışı

Fare dişi örneği erkek bebek yelek yapılışını tamamladığımızda yukarıdaki gibi olacak. Hemen videoya geçip nasıl örüldüğünü izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler