Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

2 Motiften Bebek Yeleği Yapılışı

Bebek yeleklerinden muhteşem bir modelin anlatımıyla devam ediyoruz. 2 motiften bebek yeleği yapılışı. Bebek yelekleri anlatımını Örgü Tasarım kanalından Işıl Hanım bizlerle paylaşmış. Hemen çocuklarımıza, torunlarımıza örebiliriz. Yeğenlerimize örebiliriz. En güzel bebek yelek modellerini sevdiklerimiz için örebiliriz. Şiş örgü örnekleri, tığ işi örgülerle çok güzel bebek yelekleri ördük. Çok sevilen modellerden biri iki şişle yelek modelleri ve yapılışı. Kenarı saç örgülü çok sevilen her yaş için örülen örgülerden biri. Şiş örgü yelek modellerini keyifle örebilirsiniz. Kolay tığ işi bebek yelekleri anlatımlı model trabzanlarla kruvaze tarzında örülmüş bebek yelek modellerinden. Yeni yelek modellerini örmek isterseniz inceleyebileceğiniz modeller arasında yerini alıyor. Yeni kız bebek yelek modeli yapılışı yine şişle örülmüş muhteşem bir model. Daha fazla örgü modelleri ve yapılışlarını inceleyebilirsiniz. Gelelim şimdi yeni model 2 motiften bebek yeleği yapılışını öğrenmeye.

2 Motiften Bebek Yeleği Nasıl Örülür?

Işıl hanım bizlere yine çok güzel yelek modeli yapılışı hazırlamış. Hemen örmeye başlayacağımız hatta kısa zamanda bitireceğimiz modellerden. Motiflerin tur sayısını artırarak, altta bulunan kısmı uzatarak daha büyük çocuklar içinde örebilirsiniz.

2 Motiften Bebek Yeleği Yapılışı 2

2 Motiften Bebek Yeleği Yapılışı 1

2 Motiften Bebek Yeleği Yapılışı

2 motiften bebek yeleği yapılışı tamamlandığında yukarıdaki gibi duracak. Oldukça güzel. Örülmeye değer. Renk renk örgü yelek modelleri örebilirsiniz. Son olarak videoya geçelim ve modelimizin nasıl örüldüğünü öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler