Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İki Şişle Yelek Modelleri ve Yapılışı

Kız bebek yelek modeli tarifi hazırladık. Birçok renkle ördük ve her renkle de muhteşem oldu. Her yaşa göre uyarlayarak örebilirsiniz. Bebek yelekleri yapılışına saç örgüsü ile başlıyoruz. Saç örgülerini ayarlayarak her yaşa göre örebilirsiniz. Kendinize göre de örebilirsiniz. Kız çocukları için, erkek çocukları için iki şişle yelek modelleri ve yapılışı örebilirsiniz. Süveter modelleri örebilirsiniz, örgü bolero modelleri anlatımlı örnekler örebilirsiniz.  anlatımını paylaştığımız tariflerden sadece bir tanesi. Bebek yeleği modeli için tığ veya şiş fark etmez birçok örnek bulabilirsiniz. Bebek örgülerinden en çok ördüğümüz örgüler arasında bebek patikleri, bebek yelekleri, bebek hırkaları, bebek battaniyesi örneklerini örüyoruz. En güzel örnekleri araştırıp severek örüyoruz. İki şişle yelek modelleri ve yapılışını sizlere videolu olarak hazırladık. Çok kolay bir şeklide öreceğiniz modellerden. Saç örgüler, ters örgüler ile yaptığımız bir yelek. Hadi yapılışına geçelim.

Kız Bebek Yelek Örgü Modelleri

Kız bebek yelek örnekleri tarifini şiş ile hazırladık. Daha önce farklı örneklerde kullandığımız modeller. Haraşo, ters örgü, saç örgüsü. Saç örgü kısmına burgu modeli, Y burgu örgü modeli de kullanabilirsiniz. Videodaki ölçüler 3 – 6 yaş giyebilir. Tabi çocuklar çok toplu değilse. Normal kiloda bir bebek için uygun. Kartopu baby one kullanmıştım. 3 – 4 mm şiş ile örmüştüm galiba. Şiş ölçüsünü hatırlamıyorum. Çok oldu öreli. Ama modası hiç geçmediği için farklı bir renkle örülmüş model ile tekrar hazırladık. Bebek yelek modelleri 2020 yapılışı anlatımlı modelin videolu yapılışına geçelim.

Önce önler ve arkayı görelim. Önleri örerken bir taraftan ilmekleri alırken önden diğer tarafı örerken arka taraftan ilmek çıkartarak örüyoruz. Yakaları da resimlerden inceleyebilirsiniz. Her zaman kullandığınız kesme işlemlerini yapabilirsiniz. Önlere düğmeler için parça örebilirsiniz. Veya direk olarak örerken düğme iliklerini açabilirsiniz.

İki Şişle Yelek Modelleri ve Yapılışı 2

 

İki Şişle Yelek Modelleri ve Yapılışı 1

İki Şişle Yelek Modelleri ve Yapılışı

İki Şişle Yelek Modelleri ve Yapılışı 3

İki Şişle Yelek Modelleri ve Yapılışı 4

Yelek çok güzel oluyor. Dilediğiniz renk ile örebilirsiniz. Şimdi iki şişle yelek modelleri ve yapılışını videolu izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler