Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek El Örgüleri Modelleri

Pirinç örgü modeli ile yapılmış harika bir örgü süveter modelleri var sırada. Renklerle istediğiniz gibi oynayarak kız ve erkek bebekler için örebilirsiniz. Bebek el örgüleri modelleri için yelek modellerini, süveter modellerini, bebek battaniyelerini çok örüyor ve çok kullanıyoruz. Özellikle ilk doğdukları anda. Yelekler, battaniyeler ile bebeklerimizi sıcak tutmaya çalışıyoruz. Tabi biraz daha büyük çocuklarımızı da unutmuyor onlar içinde en güzel örgüleri örüyoruz. Saçaklı örgü süveter yapılışı harika bir model. Bebek süveteri yapılışı kapkekli çok sevilen bir model. Çocuk süveter örneği anlatımlı modeli erkek ve kız çocuklarınız için örebilirsiniz. Saydığımız tüm modeller her ikisi içinde uygun. Hatta ilmek sayılarını ayarlayarak her yaş için örebilirsiniz. Gelelim şimdi yeni modelimize. Bildiğimiz örneklerle yapılmış bir örnek. Hemen tarifine geçelim.

Bebek Süveteri Yapılışı Bebek Örgüleri

Bebek el örgüleri modelleri için kullandığımız örnek pirinç örgü modeli. Oldukça kolay. Yazı içinde nasıl yapıldığını videolu olarak bulabilirsiniz. Ve birçok örgünüzde kullanabilirsiniz. 1 düz 1 ters ve arka sırada 1 ters 1 düz ile örülüyor. Ters üzerine düz yaptığımız için güzel çıtır çıtır bir örnek ortaya çıkıyor. Ve 2 düz 2 ters ile lastik örgü örüyoruz. Hemen şema ile başlayalım.

Bebek El Örgüleri Modelleri 11

Bebek El Örgüleri Modelleri 10

Bebek El Örgüleri Modelleri 9

Bebek El Örgüleri Modelleri 8

İlk şema üzerine kesmeleri kaçar tane yapacağınız anlatılıyor. Şemada pirinç örgü yapılışı da verilmiş. V yakalı örgü süveter bittiğinde nasıl duracak bir bakalım.

Çok güzel görünüyor değil mi. Aynı modeli farklı iki renk uygulaması ile gördük. Şimdi pirinç örgü nasıl yapılır izleyelim.

Kaynak : http://m.bianzhirensheng.com/a/25548.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler