Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Püsküllü Kazak Nasıl Yapılır?

Yine güzel bir fikir paylaşımında bulunacağız. Sizlere küçük bir öneride bulunacağız. Yine bir örgü süsleme sanatı. Düz olarak ördüğünüz bir bebek örgü modelleri ve yapılışlarıörgü süsleme teknikleri ile çok daha şık hale dönüştürebilirsiniz. Örgü aplike modelleri ile süsleyebilirsiniz. Erkek çocukları için kazak , süveter üzerine arabalar, beton mikserleri , yelkenliler ekleyerek dekore edebilirsiniz. Kız çocukları için farklı şekilde örgü çiçek modelleri ekleyebilirsiniz. Boncuklarla süslemeler yapabilirsiniz. Şimdi anlatacağımız tekniği kız çocukları içinde erkek çocukları içinde uygulayabilirsiniz. Örgü süveter modelleri üzerine, hırka modelleri üzerine, yelek modelleri ve yapılışları üzerine ekleyebilirsiniz.

Püsküllü Örgü Süveter Yapılışı

Bu modeli anlatırken örgü süveterin tam sayıları olmadığı için veremiyoruz. Sizlere süsleme tekniğinden bahsetmek istiyoruz. Yinede modelin yapılışı ile birkaç resim var. Onları sizlerle paylaşmak istiyoruz. Örerken sizlere fikir vermesi açısından. Modelin kol kısmında pirinç örgü modeli yapılışı kullanılmış. Siz beğendiğiniz farklı örgü modellerini de kullanabilirsiniz.

Kazak bu şekilde yapılıyor. Daha sonra kazağı süslemek için püskül kullanılıyor. Kazağı ördüğünüz renk ile uyumlu olarak 2 veya daha fazla , isterseniz tek renk ip kullanarak püsküller yapabilirsiniz. Püskülü birçok süslemede kullanabilirsiniz. Püskül yapımını kısa bir video ile görelim.

Püskülün de nasıl yapıldığını gördüğümüze göre artık kazak üzerine ekleyerek süsleyebiliriz.

Püsküllü Kazak Nasıl Yapılır? 2

Püsküllü Kazak Nasıl Yapılır? 1

Püsküllü Kazak Nasıl Yapılır?

Kaynak : http://www.bianzhirensheng.com/a/21771.html

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Püsküllü Kazak Nasıl Yapılır?”
  1. Stela Maria dedi ki:

    Tudo muito lindo! Adoro tricô.

    1. Ayşe dedi ki:

      :)

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler