Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yakadan Başlama Bebek Yeleği Nasıl Yapılır?

Bebek yelek modellerinden kimono yelek modeli, kundak bebek yelek modeli olarak da geçen çok güzel bir modelin yapılışını videolu olarak hazırladık. Yakadan başlama bebek yeleği nasıl yapılır ayrıntılı bir şekilde videoda anlatılmakta. Düz örgü ve haraşo örgü ile örülen bu modeli kız bebek yelekleri, erkek bebek yelek modelleri olarak örebilirsiniz. Üzerine süslemeler yapabilirsiniz. Örgü çeşitlerinden bebek yelekleri en çok ördüğümüz örgülerden. Ve tabi sonrasını bebek battaniye modelleri, bebek hırkaları, bebek patikleri takip ediyor. Mandalina dilimi örgü modelinden çok güzel bebek yelekleri oluyor. Hırkalarda da çok güzel duruyor. Patiklerin üst kısımlarına mandalina örneğini koyabilirsiniz. El örgüsü yelek modelleri için bebe yünlerini kullanabilirsiniz. Pamuklu iplerle de güzel olacaktır örgüleriniz. Bambu iplerle.

Boyundan Başlamalı Bebek Yelekleri Açıklamalı

Videolu anlatımlı önden düğmeli çok güzel bir örnek. Erkek ve kız bebekler için keyifle örebilirsiniz. Altına güzel bir örgü pantolon modelleri veya örgü etek modelleri ile tamamlandığında süper olacaktır. Bebeklerde örgü pantolon ve etekler çok güzel duruyor. Yelek örüyorduk. Eğer isterseniz kolları uzatarak hırka modellerine de çevirebilirsiniz. 4 tane düğme ile yapılmış yakadan başlamalı çok güzel bir model. Ayrıntılı anlatımı videoda yer almakta. Dilerseniz siz örnekli modellerde kullanabilirsiniz.

Yelek çok güzel duruyor. Kaynak kısmından yeni doğan boyutundan 2 yaşa kadar ölçülerini ayrıntılı bir şekilde bulabilirsiniz. Videolu anlatımdan da veya şemadan da takip edebilirsiniz.

Yakadan Başlama Bebek Yeleği Nasıl Yapılır? 2

Yakadan Başlama Bebek Yeleği Nasıl Yapılır? 1

Yakadan başlamalı bebek yeleği nasıl yapılır izliyoruz. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.lanasyovillos.com/en/clothes/kimono-baby-set

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler