Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Tulum Battaniye Modelleri

Süper bir galeri hazırladık. Tulum battaniye örnekleri. Birbirinden güzel hepsi. Bayılacaksınız. Tam 118 tane. Yeni doğan fotoğrafçılığında kullanılan ürünlerde var. Bu ürünlerden örüp satış yapan arkadaşlarımız var. Onlara fikir verecek çok güzel modeller mevcut. Tulum battaniye yapılışı daha önce paylaşımımız olmuştu. Deseni istediğiniz , beğendiğiniz desenlerden örebilirsiniz .Teknik aynı desenler farklı.

Galeride beğendiğiniz yenidoğan fotoğrafçılığı aksesuarlarını da çocuklarınız için yapabilirsiniz. Satış yapmak istiyorsanız bakarak örebilirsiniz. Çünkü modellerin yapılışları yok. Yeni doğan fotoğraflarında kullanılan bu örgü aksesuarlar çok sevimli duruyor. Sizde aynı fikirde misiniz ?

Daha önce sizlere yeni doğan deniz kızı kostümü yapılışı paylaşmıştık. Aynı tekniği kullanarak farklı desenlerde kostümler hazırlayabilirsiniz. Yine fotoğrafçılıkla sıkça kullanılan aksesuarlardan olan kız bebek saç bandı modelleri de hazırlayabilirsiniz.

Tulum Battaniye Modelleri

Çok şık birbirinden güzel battaniye modelleri hazırladık. Çok beğeneceğinizi düşünüyorum. İçinde çocuğunuzu hayal ederek beğendiğiniz modelleri yapabilirsiniz. 118 tane mükemmel şekilde hazırlanmış el emeği battaniyeler var. Sizlere iyi seyirler dileriz.

 

Kaynak : https://www.google.com.tr/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler