Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çapa Desen Popcorn Battaniye Yapılışı

Bebek battaniyesi modellerinde popcornlarla yaptığımız modeller çok seviliyor. Popcorn battaniye modellerinden paylaştığımız ilk modeller arasında popcorn kalp battaniye yapılışı. İlk paylaştığımız andan itibaren çok sevildi. Çok örüldü. Birçok renge uyarlandı. Az sonra paylaşacağımız çapa desen popcorn battaniye yapılışı yine çok örülecek modeller arasında. Popcornlarla ördüğümü diğer battaniyeler arasında popcorn kalp ve yıldız battaniye yapımı yine çok sevilen örneklerden. Yıldız desenler erkek çocukları için çok kullanılıyor. Çapa desenli battaniyeyi de erkek bebek battaniye modelleri olarak örebilirsiniz. Popcorn yazılı battaniye modellerinde ise birçok yazıyı çalışabilir, çocuklarınızın isimlerini battaniyeye yazabilirsiniz. Popcorn alfabe battaniye, popcorn örgü battaniye şemaları da ilginizi çekecek modellerde. Gelelim şimdi çok sevilecek çapa desen popcorn battaniye yapılışını öğrenelim.

Popcorn Çapa Motif Battaniye Nasıl Örülür?

Bebek battaniyesi modellerini tek renk olarak veya her motifte renk değiştirerek örebilirsiniz. 2 renkli veya yine çok renkli örebileceğiniz örneklerden. Evde kalan iplerle çapa desen popcorn battaniye yapılışını örebilirsiniz.

Çapa Desen Popcorn Battaniye Yapılışı

Çapa desenli motif yukarıdaki gibi duracak. Popcornları birçok farklı şekilde örebilirsiniz. Aynı yere 5 trabzan yapıp son ilmekleri birlikte örerek, 3 -4 trabzan yapıp son ilmekten tığı çıkartarak yapabilirsiniz. İlmek uzatarak fıstık şeklinde yapabilirsiniz. Size nasıl kolay geliyorsa popcornları yapabilirsiniz. Son olarak videoya geçip motifin nasıl örüldüğünü izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler