Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Popcorn Yazılı Battaniye Modelleri

Sizlere çok güzel tığ işi battaniye şemaları ve örüldüğünde nasıl durduğunu gösteren bebek battaniyesi modelleri hazırladık. Torunlarınıza, çocuklarınıza sizde Türkçe harflerle benzer battaniyeler örebilirsiniz. Parça parça örüp tığ ile birbirine ekliyoruz. Ve ortaya harika battaniyeler çıkıyor. Tek kişilik yatak örtüsü olarak da örebilirsiniz. Yine resimler arasında örneklerini görebilirsiniz. Battaniyenin boyutlarını istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Artık ipleriniz varsa değerlendirmek için aşağıda sizlerle paylaştığımız modellerle battaniyeler örebilirsiniz. Kırkyama tarzı duran popcornlarla, fıstıklarla yaptığımız battaniyeler. Daha önce popcorn örgü modellerine battaniye olarak veya farklı örneklerde birçok tarif paylaştık. En sevilen modelleri arasında popcorn kalp battaniye yapılışı modeli vardı. Herkes tarafından o kadar çok örüldü ki. Yine Türkiye’de ilk biz paylaşmıştık o modeli. Sonrasında popcorn kalp ve yıldız battaniye yapımından yıldız örneği de çok örüldü. ABC alfabe bebek battaniyesi yapılışı da çok sevilen modellerden. Gemiler, uçaklar, kayıklar, arabalar, balıklar gibi daha çok şablonlarımız var. Önceki tariflerden hepsine ulaşabilirsiniz. Şimdi popcorn yazılı battaniye modelleri yapılışında sıra.

Popcorn Yazılı Battaniye Şemaları ve Modelleri

İngilizce yazılar ve şemalardan oluşan harika battaniyeler. İsterseniz aynı şekilde örebilirsiniz. Veya değiştirerek Türkçe olarak yazarak battaniyeler örebilirsiniz. Birkaç farklı şemayı birleştirerek battaniye modellerinizde kullanabilirsiniz. Çocuklarınızın adını yazabilirsiniz. Kalplerle battaniyeler örebilirsiniz.

Önce popcorn yazılı battaniye modellerinin şemalarını inceleyelim.

Şemalardan sonra birkaç örülmüş modeli görelim. Hayal gücünüze bağlı olarak harika battaniyeler örebilirsiniz. İşte örnekler.

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/155303887154584518/

https://tr.pinterest.com/pin/53832158029160601/?d=f&mt=signupOrPersonalizedLogin

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler