Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Battaniye Örgü Modelleri Anlatımlı

Büyük motifleri sevenler için harika bir örnek daha. Bebek battaniyesi olarak, yatak örtüsü olarak örebileceğiniz bir örnek. Dantel yatak örtüsü modelleri olarak örülebilir. Yapılışını sizlere videolu olarak hazırladık. Yabancı örgü modellerinden ve ellerini takip ederek modeli kolaylıkla çıkartabilirsiniz. Ben dil bilmediğim için ellerini takip ederek örüyorum. Fotoğraftan bakarak ta modeli çıkartabilirsiniz. Tığ işi örgü modellerinden bazı modelleri fotoğraflara bakarak çıkartabiliyorum. Ve birçok modeli sizlere bu şekilde çeviri yapıyorum. Örgü bebek battaniye için elinizde olan ipleri kullanabilirsiniz. Pamuklu ipler kullanabilirsiniz. En güzel bebek battaniye modelleri için en güzel ipleri kullanabilirsiniz. Pamuklu ipler birçok model için çok güzel duruyor. Ve kullanacağınız pamuklu iplerin kalınlık ve inceliğine göre tığlar kullanabilirsiniz.

El Örgü Battaniye Modeli

Rüzgar gülünü andıran çok güzel bir model. Battaniye örgü modelleri anlatımlı örneği severek örebilirsiniz. Trabzanlarla yaptığımız çok güzel bir model. Videoda modeli çıkartırken pamuklu iplik kullanılmış. Siz ilk kez bu örneği çıkartacaksanız elinizde olan bir iple modeli çıkartabilir örmeye karar verdiğinizde pamuklu ipler kullanabilirsiniz. Bebek battaniyesinde gri, sarı, krem renklerinde olan modeli çok beğendim. Erkek bebekler için genelde mavi – gri, sarı – gri renkler tercih ediliyor. Araya krem rengi de girdiğinde çok güzel duruyor. Battaniye örgü modelleri anlatımlı model içinde aynı renkleri kullanabilirsiniz.

Battaniye Örgü Modelleri Anlatımlı 6

Battaniye Örgü Modelleri Anlatımlı

Battaniye Örgü Modelleri Anlatımlı 1

Battaniye Örgü Modelleri Anlatımlı 2

Battaniye Örgü Modelleri Anlatımlı 3

Battaniye Örgü Modelleri Anlatımlı 4

Battaniyemiz bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Çok güzel değil mi. Birkaç farklı renk uygulamasını da görmüş olduk. Beğendiğiniz renk uygulamaları ile sizde örebilirsiniz. Şimdi modelin tarifine geçelim. Takıldığınız herhangi bir nokta olursa sorabilirsiniz. İyi seyirler.

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/389913280229950337/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler