Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Elmas Örgü Modeli Yapılışı

Elmas örgü yapılışı var sırada. Bugünkü videomuz iki renkli örgü modellerinden.  Bebek örgü modellerine özellikle çok yakışacak bir örnek. Keyifle çocuklarınıza örebilirsiniz. Yazılarımızda zaman zaman iki renkli örgü modellerine yer veriyoruz. Renkli örgü modelleri bebek örgülerine çok yakışıyor. Bebek yeleklerinde , hırkalarda, şapkalarda kullanabilirsiniz bu örneği. İki renkli örgü modellerini erkek çocukları için de örmek istediklerinizde kullanabilirsiniz. Elmas örgü yapılışı şişle yapılan bir model. Şiş örgü severler bu örneği kaçırmasınlar kolay ve gösterişli. Üzerinde elmaslar taşıyor bu model. Daha ne olsun. :) İki renkli örgü modeli nasıl yapılır birçok örneğe mimuu.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Elmas Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

Şiş ile yapılmış çok güzel bir örnek. Düz örgü, ters örgü , haraşodan oluşuyor. Nasıl yapıldığı tüm detayları ile videoda ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. Takıldığınız herhangi bir nokta olursa sorabilirsiniz. Bebe yünleri kullanabilirsiniz. Pamuklu ipler veya beğendiğiniz ipleri kullanabilirsiniz. İp çeşitleri oldukça fazla. Beğendiğiniz iplere , örmek istediğiniz iplere uygun şiş ölçüleri tercih ederek örebilirsiniz. Elmas örgü modeli yapılışı için ilmek sayısı 8 ve katlarından oluşuyor.Kenar ilmeği de ekleyebilirsiniz.  Örmek istediğiniz yaş grubu için gerekli ilmekleri bu doğrultuda belirleyebilirsiniz. Elmaslar modeli olduğu için adı isterseniz elmaslar rengini uçuk bir mavi, bebe mavi de tercih edebilirsiniz.

Bu güzel , kolay ve gösterişli modelin ayrıntılı yapılışına geçelim. Elmas örgü modeli yapılışı sizler için yayında. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler