Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

V Trabzan Zikzak Örgü Modeli Yapılışı

Zikzak örgü modellerinden çok sevdiğimiz bir modelin yapılışıyla devam ediyoruz. Özellikle bebek battaniyesi modellerinde, örgü yatak örtüsü modellerinde, TV battaniyesi modellerinde çok güzel duran bir örnek. Bu modelle ayrıca örgü hırka modelleri, örgü yelekler, örgü şallar da örebilirsiniz. V trabzan zikzak örgü modeli yapılışı yarım ipleri değerlendirmek için de çok güzel bir fikir. Artık ipleri değerlendirmek isteyenler bu modele göz atabilirler. Özellikle yarım ipleri, parça ipleri zikzak örgülerde çok kullanıyoruz. Tabi zikzak örgüleri sadece battaniyelerde değil farklı modellerin yapılışında da kullanıyoruz. Şimdi onlardan bahsedelim.

Bu paragrafta zikzak örgü ördüğümüzde battaniye dışında farklı neler örebiliriz onlardan bahsedeceğiz. Mesela güzel bir elbise örebiliriz. Zikzak örgü elbise yapımı çok hoşunuza gidecek bir model. Bebek yeleği örebilirsiniz. Anlatımına ise zikzak bebek yeleği yapılışından ulaşabilirsiniz. Tığ işi motif modelleriyle zikzak örgüleri birleştirerek hırkalar örebilirsiniz. Güzel bir modelin anlatımına ise motifli zikzak hırka yapılışından ulaşabilirsiniz. Son olarak güzel bir battaniyeden bahsedelim. Daha sonra yeni modelimize geçeriz. Son paylaştığımız tığ işi battaniyeler arasında popcornlu zikzak battaniye yapılışı var. Çok hoş çok güzel bir model. Battaniye örmek isterseniz bir inceleyin derim.

V Trabzanlı Zikzak Battaniye Nasıl Örülür?

Battaniye, hırka, yelek, şal, paspas gibi modellerin yapılışında kullanacağımız çok hoş bir model. Örmesi keyifli örgülerden. Örgüye yeni başlayanlarda kolaylıkla modeli örebilirler. V trabzanları birçok modelde kullanıyoruz. Zikzak örgülere de çok yakışmış.

V Trabzan Zikzak Örgü Modeli Yapılışı

Renk renk iplerle zikzak modeli ördüğümüzde yukarıdaki gibi duracak. Çok beğendiniz değil mi? O halde hemen anlatıma geçelim. V trabzanlı zikzak örgü modeli yapılışı yayında. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler