Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Zikzak Örgü Elbise Yapımı

Zikzak örgü modellerinden çok güzel bir örnek daha. Zikzak örgü modelinden bebek battaniyesi, lif modelleri, yastık modelleri gibi birçok örgüde kullandık. Bugün elbise örüyoruz. Zikzak örgü elbise yapımı şemalı ve videolu anlatımlarla tarifini hazırladık. Ünlü markalarda çeşitli örneklerini görmüş olabilirsiniz. Daha ucuza mal ederek evde kendiniz örebilirsiniz. Örgü elbise yapımı için birçok örgü örneğini kullanabilirsiniz. Tığ işinden, şiş örgülerden beğendiğiniz örneklerle elbiseler, etekler örebilirsiniz. Dantel örgü elbise nasıl yapılır daha önce paylaştığımız modellerden. Badem örneği, ananas örneği, çilek örneği olarak da ismi geçiyor. Çok güzel modası hiç geçmeyen ve birçok modelde kullandığımız bir örnek. Siyah beyaz örgü elbise pantolon modeli ise yine çok sevdiğimiz beğendiğimiz motifle ördüğümüz örgülerden. Daha fazlası için mimuu.comda bulabilirsiniz. Şimdi zikzak örgü elbise yapımı detaylarını inceleme zamanı.

Zikzak Örgü Elbise Yapımı 22

Zikzak Elbise Nasıl Örülür?

Siyah beyaz, kırmızı beyaz veya başka renklerde örebileceğiniz harika bir model. Ünlü markalarda örülmüş örneklerini mutlaka görmüşsünüzdür. Örgü tunik modelleri, örgü elbise modelleri olarak kullanabileceğiniz çok güzel bir örnek. Zikzak örgü elbise yapımı için önce şemaları inceleyelim.

Zikzak Örgü Elbise Yapımı 7

Zikzak Örgü Elbise Yapımı 12

Zikzak Örgü Elbise Yapımı 11

Zikzak Örgü Elbise Yapımı 3

Zikzak Örgü Elbise Yapımı 17

Zikzak Örgü Elbise Yapımı 13

Zikzak Örgü Elbise Yapımı 14

Şemalar karışık gelebilir. Ama örgüyü, modeli video ile destekliyoruz. Videoda da parçalar net bir şekilde gösterilmekte. Kolaylıkla örebileceğiniz modellerden. Dil bilmiyorum diye düşünmeyin. Bende dil bilmiyorum ama ellerini takip ederek örüyorum. Size önce elbisemizin nasıl durduğuna bakalım.

Zikzak Örgü Elbise Yapımı

Zikzak Örgü Elbise Yapımı 1

Zikzak Örgü Elbise Yapımı 6

Zikzak Örgü Elbise Yapımı 8

Zikzak Örgü Elbise Yapımı 18

Zikzak Örgü Elbise Yapımı 9

Zikzak Örgü Elbise Yapımı 5

Zikzak Örgü Elbise Yapımı 2

Zikzak Örgü Elbise Yapımı 10

Zikzak Örgü Elbise Yapımı 16

Zikzak Örgü Elbise Yapımı 15

Zikzak Örgü Elbise Yapımı 4

Kemerle, kemersiz düz bir şekilde kullanabiliriz. Çok şık bir elbise. Yaza damgasını vuracak modellerden. Şimdi zikzak örgü elbise yapımını videolu izleme zamanı.

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/8463

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler