Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kağıt İp Amerikan Servisi

Örgü modelleri ve yapılışlarıyla yeni bir model anlatımı hazırladık. Masa düzeninizde veya evinizin farklı alanlarında kullanacağınız kağıt ip amerikan servisi yapımı hazırladık. Şık sofralarınızı daha şık hale getirecek. Daha büyük örerek ve hasır ip kullanılarak örgü paspas modelleri yapılabilir. Yada saksı altlarında kullanılabilir. Yuvarlak örgü çanta modellerinde taban olarak kullanabiliriz. 2 parça örüp yanlarına şerit ekleyerek yine örgü çanta modellerinde kullanabiliriz. Kağıt ip şapka modelleri için başlangıç kısmını örebiliriz. Bu şekilde örnekler çoğaltılabilir. Örgü amerikan servis modellerini çok kullanıyoruz. Çok şık duruyorlar masada. Daha fazla model anlatımı isterseniz her zaman söylediğimiz gibi önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Burada birkaç öneride bulunacağız.

Çok sorulan, modası hiç geçmeyen İKEA da çok gördüğümüz supla modelleri var. Tarifini sizlerle videolu olarak paylaşmıştık. Detaylara kağıt ipten amerikan servis yapımından ulaşabilirsiniz. Bir diğer modelimiz hasır iplerle örüldü. Yapılışı ise hasır ip ile amerikan servis yapımında. Koton iplerle de çok şık servisler örebiliriz. İşte güzel bir öneri. Örgü amerikan servis modelleri anlatımlı. Daha fazlası için önceki içeriklerimiz. Şimdi kağıt ip amerikan servisi yapılışına geçelim.

Kağıt İple Amerikan Servis Nasıl Örülür?

6 adet servis için yarım kilo iplik kullanılmış. Kağıt ipler gramajla alınıyor. Suplaların çapları 32 cm civarında. Daha büyük örmek istediğinizde ip miktarı değişecektir. Kağıt ip sert olduğu için örmek biraz zor gelebilir. Biraz parmaklarınız acıyabilir. Ama ördükçe elleriniz alışacak.

Kağıt İp Amerikan Servisi 3

Kağıt İp Amerikan Servisi 2

Kağıt İp Amerikan Servisi 4

Kağıt İp Amerikan Servisi 5

Kağıt İp Amerikan Servisi 1

Kağıt İp Amerikan Servisi

Kağıt İp Amerikan Servisi 6

Her rengiyle sofralarınıza renk katacak çalışmalardan. Kağıt ip ile amerikan servisinin birkaç renkle örülmüş, bitmiş hallerine göz attık. Sıra geldi nasıl örüldüğünü izlemeye.

 

Kaynak : https://www.instagram.com/biryumakbirkitap/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler