Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Saç Filesi Nasıl Örülür?

Yepyeni bir örgü toka modelleri anlatımı hazırladık. Örgü saç filesi nasıl örülür? Kız çocuklarımızın saçlarında çiçekler açtıracağız. Evde kalan ipleri değerlendirmek içinde çok güzel bir model. Özel günlerde de günlük yaşamda da kullanabilirsiniz. Örgü çiçek modelleriyle ve file işiyle süslediğimiz topuz tokası tamamlandığında çok güzel duruyor. Kızlar bayılacak. Örgü her yerde. Tokalarımızda, ev dekorasyonumuzda, banyo dekorasyonumuzda ve hırkalarda, yeleklerde… Kısaca her yerde.

Son zamanlarda örgü toka modellerini, örgü aksesuar modellerini çok kullanıyoruz. Çiçekli örgü toka yapımı ilk paylaştığımız modeller arasında. Örgü çiçek modellerini farklı çalışmalarda da kullanabilirsiniz. Patik modellerini süslemek için lif modellerini süslemek için bebek örgülerini süslemek için kullanabilirsiniz. Bebek örgüsü saç bandı yapımı hazırlamıştık. 3 farklı model bir aradaydı. Beğendiklerinizi toka yapımında veya farkla alanlarda kullanabilirsiniz. Örgü saç bandı modellerinde kullanılan çiçekler birçok süslemede birçok yerde kullanılabilir. Evimizde bulunan tokaları ve ördüğümüz tokaları düzenlemek için örgü düzenleyici yapımını örebilirsiniz. Oldukça kolay ve tokaların derli toplu durduğu organizer modellerinden.

Tığ İşi Saç Filesi Yapılışı

Ortasında çiçek kenarlarında file işi ve alt kısımda yaprak gibi duran bağcıklarıyla çok hoş bir toka yapılışı hazırladık. Her renkle çok güzel duracak örgü modelleri ve yapılışlarından. Hatta bu modeli hediyelik fikirler olarak da düşünebilirsiniz.

Örgü Saç Filesi Nasıl Örülür?

Örgü Saç Filesi Nasıl Örülür? 13

İlk olarak benzer şekilde farklı örneklerle hazırlanmış modellere bir göz atalım.

Saç filesini tamamladığımızda yukarıdaki gibi görünecek. Çok hoş ve zarif. Son olarak ise örgü saç filesi nasıl örülür izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler