Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Patchwork Kazak Yapılışı

Örgü modelleri ve yapılışlarından çok güzel örgü kazak modelleri yapılışı hazırladık. Artık iplerle, yarım iplerle kazak örebilirsiniz. Örgü kazak modellerinin yapılışı aslında bildiğimiz bir motiften oluşuyor. 3lü trabzan gruplarıyla oluşan bir motif. Bir nevi Hanım dilendi bey beğendi motifi diyebiliriz. Bu motifi kullanarak da kazağı örebilirsiniz. Motif motif örüp yine videoda olduğu gibi birleştirebilirsiniz. Yine hanım dilendi bey beğendi motifinden çok güzel örgüler ördük. Battaniyeler, yelekler, hırkalar ördük. Şimdi de çok beğendiğimiz bir kazak öreceğiz. Elimizde olan ipleri değerlendirebileceğimiz en güzel örgülerden biri. Yeni el örgü kazak modellerinin yapılışına geçmeden önce daha önce ördüğümüz kırkyama örgü modellerinden bahsedelim. Daha sonra tığ işi patchwork kazak yapılışına geçeriz.

Tığ İşi Patchwork Kazak Yapılışı

Bu paragrafta daha önce ördüğümüz parça ipleri değerlendirebileceğimiz patchwork modellerinden bahsedeceğiz. Geçtiğimiz aylarda Wednesday süveter yapımı hazırlamıştık. Siyah beyaz renk ipler kullanarak kırkyama tarzında ördüğümüz örgülerden. Harry Styles hırkası paylaşmıştık. En güzel örgü modellerinden biri. Sakallı ipten kırkyama hırka yapılışı da çok hoşunuza gidecek. Kırkyama tarzı sadece hırka yada kazak değil birçok model örebilirsiniz. Önceki içeriklerimiz arasında kırkyama patik modelleri, kırkyama lif modelleri, kırkyama bebek örgüleri, kırkyama bebek battaniyesi tariflerini bulacaksınız. Kırkyama yastık modeli yapılışını bulacak ve ev dekorasyonunuz için öreceksiniz.

Tığ İşi Patchwork Kazak Nasıl Örülür?

Yabancı örgü modellerinden bir tarif daha. Çok beğeneceğimiz motif motif ördüğümüz kazaklardan. Aynı şekilde hırkalar, yeleklerde örebiliriz. Motiflerin büyüklüklerini istediğimiz gibi belirleyebiliriz. Zincir sayısını artırıp yada azaltmanız yeterli. Örmesi oldukça kolay olan kazağın duruşuna bir göz atalım.

Tığ İşi Patchwork Kazak Yapılışı 1

Son olarak videoya geçiyoruz. Detaylarıyla tığ işi patchwork kazak yapılışını öğreniyoruz. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.instagram.com/p/CzfJ-UtuW3t/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler