Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Hasır İp ile Amerikan Servis Yapımı

Lif modellerinde çok kullandığımız teknikle hasır ipi birleştirerek harika bir amerikan servis örüyoruz. Çeşitli materyallerle örgü supla modelleri örüyoruz. Keçeler, kağıt ipler, koton ipler, jüt ipleriyle suplalar yapıyoruz. Bugün lifte çok kullandığımız yıldız tekniğiyle dikdörtgen supla öreceğiz. Sizde boyutlarını istediğiniz gibi ayarlayarak suplalar örebilirsiniz. Daha büyük yaparak örgü paspas modellerinde de kullanabiliriz. Evinizin her köşesine çok yakışacak bir paspas olacak. Hasır ip ile amerikan servis yapımına geçmeden daha önce paylaştığımız birkaç model yapılışına değinelim.

Örgü amerikan servis modelleri anlatımlı örnek tam çeyizlere layık, çeyiz kıskandıracak modellerden. Sofralarınıza renk katacak.  Hasır amerikan servis ikea çok sevilen çok tercih edilen örneklerden. Keçeden amekiran servis yapımı puzzle gibi. Tek renk veya 2 renkli olarak çalışılabilir. Hasır ip amerikan sersisi için detaylara geçiyoruz.

Hasır İple Amerikan Servis Nasıl Örülür?

Yıldız tekniğiyle harika bir supla örüyoruz. Model çok güzel büyütülerek paspas olarak bile yapılabilir. Uzun metrajlı hasır ipler alarak suplayı örmeye başlayabilirsiniz. Hasır ip ile amerikan servis yapımı daha önce lif örenlerin zorlanmadan yapacağı bir örnek oldu. Eğer satış yapıyorsanız birazdan yapılışını paylaşacağımız modeli mutlaka incelemeli örnekleriniz arasına eklemelisiniz. Takım olarak çeyizler için yapabileceğiniz modellerden. Kare parçalar örerek örgü bardak altlığı modelleri yapabilirsiniz. Takımlar sofralarınıza çok yakışacak.

Hasır İp ile Amerikan Servis Yapımı 1

Hasır İp ile Amerikan Servis Yapımı

Hasır İp ile Amerikan Servis Yapımı 2

Çok güzel çok şık görünüyor değil mi? Şimdi de modelimizin nasıl örüldüğünü izleyelim.

 

Kaynak : https://www.instagram.com/marina_saykovskaya/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler