Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığla Balık Sırtı Örneği Yapılışı

Örgü modelleri ve yapılışlarında çok güzel bir modelin anlatımını hazırladık. Birçok modelde kullanacağımız çok güzel bir örnek. Bebek battaniyeleri, yazlık örgü modelleri, örgü hırkalar, örgü şal modelleri, örgü puflar, örgü paspaslar örebiliriz. Çeşit çeşit iplerle çeşit çeşit örgülerde kullanacağımız örgülerden. Balık sırtını andıran, balık kılçığını andıran çok güzel modellerden bahsettik. Biraz onlara değinelim. Daha sonra yeni modelin yapılışını öğreniriz. Şişle ördüğümüz kılçık örneği var. Hem erkek örgülerinde hem de kadın örgülerinde kullanılıyor. Anlatımına ise kılçık örgü şapka modeli yapılışı çok beğeneceğimiz çok güzel örgü modellerinden. Balık sırtı örgü modeli yapılışı tığla ördüğümüz yeni örgülerden. Yine balık sırtı modelden bahsedeceğiz. Yine şişle örüyoruz. Balık sırtı yün örgü modeli nasıl yapılır içeriğimizde detayları bulabilirsiniz. Şapkalar, battaniyeler, hırkalar, örebilirsiniz. Mimuu.com üzerinden yeni birçok tarife ulaşabilirsiniz. Şimdi tığla balık sırtı örneği yapılışını öğrenmeye geçelim.

Tığla Balık Sırtı Örneği Nasıl Örülür?

Çeşitli iplerle çeşitli örgü modellerinde kullanacağımız güzel bir örnek daha. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi birçok modelde de örüp kullanabiliriz. Tek renklerle, batik iplerle çok güzel örgüler örebilir yeni modeller tasarlayabiliriz.

Tığla Balık Sırtı Örneği Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde hemen anlatıma geçelim. Detaylarıyla tığla balık sırtı örneği yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler