Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şiş Örgü Battaniye Modelleri Anlatımlı

Şiş örgü modelleri ile örülmüş harika bir model. İlk paylaştığımız anda çok sevilmiş, çok beğenilmişti. Bizde sizlere videolu çekimini yapmıştık. Şiş örgü battaniye modelleri anlatımlı model kuzulu. Peluş iplerle örülen süper bir model. Her renk ile güzel duruyor. Sarı renk bebe yünleri ve ana kuzusu peluş iple örülen her renkle süper duran kuzulu bebek battaniyesi. Sarı renk iple bebek battaniyesi olarak dümdüz örüp daha sonra kuzuları tığ ile veya şiş ile örüp üzerine dikebilirsiniz. Veya videoda olduğu gibi battaniye ile kuzuları aynı anda örebilirsiniz. Ben aynı anda örme taraftarıyım. Arkasına da astar geçirildiği zaman arkadaki o kötü görüntüyü kapatmış oluyoruz. Veya yine ana kuzusu iplerle battaniye ölçülerinde bir parça daha örüp birleştirebilirsiniz.Örgü bebek battaniye modelleri yapılışı için yeni modelleri paylaşmaya devam ediyoruz. Çok seveceğiniz modeller arasında popcorn yazılı battaniye modelleri var. Çocuklarınıza özel battaniyeler örebilirsiniz. Hadi hemen hazırlayın şişleri, ipleri başlıyoruz battaniyeyi örmeye.

Kuzulu Battaniye Nasıl Örülür?

Örmesi o kadar kolay ki. Örgüye yeni başlayanlar da kuzulu battaniye modellerini çok rahat bir şekilde örebilirler. Düz örgü ve ters örgü bilmeniz yeterli. Şiş örgü battaniye modelleri anlatımlı örneği videodan takip ederek istediğiniz renklerde örebilirsiniz. Battaniyenin arka kısmı için pamuklu kumaşlar da dikebilirsiniz. Aynı modelde olduğu gibi yünlerle örgüler örüp dikebilirsiniz.

Kuzulu battaniyeyi pembe, sarı, yeşil, mavi, gri her tonla ördük. En çok sarıya yakışıyor sanki.

Şiş Örgü Battaniye Modelleri Anlatımlı

Battaniye bittiğinde yukarıdaki gibi duracak harika değil mi. Arka detay da muhteşem olmuş. Şimdi nasıl yapıldığını videolu izleyelim.

Kaynak : http://diyancrafts.com/pp/diy_crafts/rserv-o-couverture-bb-avec-de-p-di/843158361460146538/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler