Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Bebek Battaniye Modelleri Yapılışı

Tığ işi örgü modellerinden harika bir bebek battaniyesi yapılışı hazırladık. Tek 1 motif ve farklı farklı bebek battaniyesi modelleri. Beğendiğiniz çocuk battaniye modelleri ve yapılışlarını örebilirsiniz. Sizlere motifin şemasını hazırladık. Fıstıklı kolay altıgen motiflerden. Beğendiğiniz örnekleri şemadan uyarlayarak rahatlıkla örebilirsiniz. Örgü bebek battaniye modelleri arasında minionlu bebek battaniyesi, gökkuşaklı bebek battaniyesi var. Kalan ipleri değerlendirmek içinde çok güzel bir battaniye. Tığ işi motifli battaniye modellerini paspas modelleri olarak da örebilirsiniz. Örgü runner modelleri olarak da. Amerikan servis modelleri olarak da örüp kullanılabilir. Fıstıklı çok hoş bir örnek. Yapılışını şemadan çıkartabilirsiniz. Örgü bebek battaniye modelleri yapılışı örneğini çıkartırken takıldığınız bir konu olursa sorabilirsiniz.

Bebek Battaniyesi Örgü Modelleri Anlatımlı

Yapılışını şemalı olarak hazırladığımız çok güzel bir battaniye. Tığa ip dolayarak fıstıkları yapıyoruz. Ve battaniyeye istediğimiz şekli veriyoruz. Yani istediğimiz, beğendiğimiz, sevdiğimiz kahramanların uyarlamasını yapabilirsiniz. Sizlere aynı motifle örülmüş iki farklı modelin duruşunu da hazırladık. Örgü bebek battaniye modelleri yapılışında inceleyebilir beğendiklerinizi yapabilirsiniz.

İşte battaniyemizin şeması.

Örgü Bebek Battaniye Modelleri Yapılışı 28

Örgü Bebek Battaniye Modelleri Yapılışı 24

Kolay bir şema. Tığa ip dolayıp aynı yere birkaç kez batıp ve tüm ilmekleri birlikte örerek fıstıklarımızı örüyoruz. Altıgen olarak yapıyoruz motifi. Birleştirme işlemlerini son turda yapabilirsiniz. Veya tüm motifleri bitirdiğinizde dikerek birleştirebilirsiniz. Hadi şimdi battaniyelerimizin nasıl durduğunu inceleyelim.

 

Kaynak : https://item.taobao.com/item.htm?spm=a262i4.9165215.zhaohuo-detail-top.3.29321631jPBQ1l&id=574707563570

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler