Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığla Çiçekli Örgü Bebek Battaniyesi Yapılışı

Bebek battaniyesi modellerinden 2 renkle örülmüş çok güzel bir modelin yapılışından bahsedeceğiz. Modelin yapılışını Türkçe olarak izleyeceğiz. Tığla çiçekli örgü bebek battaniyesi yapılışı. Pamuklu iplerle bebek battaniyenizi keyifle örebilirsiniz. Aynı zamanda bu modeli lif modellerinde de kullanabilirsiniz. Bebek yeleklerinde, bebek hırkalarında da kullanabilirsiniz. Tığla çiçekli örgü bebek battaniyesi yapılışında kullanılan örnek örgü paspas modellerinde de kullanılabilir. Beğendiğimiz tığ işi örneği farklı modellerin yapılışında da kullanabiliriz. Sarı ve krem rengi kullanılarak örülmüş battaniye çok güzel duruyor. 3d örgü modellerinin yapılışına geçmeden önce hemen daha önce ördüğümüz bebek battaniyesine değinelim.

Tığ ile, şiş ile örülmüş birçok örgü battaniyenin anlatımından bahsettik. Motifli örneklerle battaniyeler ördük. Tabi burada her modelden bahsetmek çok zor. Sadece birkaç modele değinebiliriz. Tamamına ise önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. Mesela köşeden köşeye kar tanesi battaniye yapılışı kırmızı beyaz renklerle örülmüş çok güzel bir model. Başak desenli bebek battaniyesi örülüşü farklı örgülerin yapılışında da kullanılacak örneklerden. Şimdi de yine birçok modelin yapılışında kullanacağımız tığla çiçekli örgü bebek battaniyesi yapılışını öğrenelim.

Tığla Bebek Battaniyesi Nasıl Örülür?

Tamamlandığında çok güzel duran bir modelden bahsedeceğiz. Bebek battaniyesi dışında farklı modellerde de kullanabiliriz. Mesela kız çocukları için çok güzel örgü elbise modelleri örebilirsiniz.

Tığla Çiçekli Örgü Bebek Battaniyesi Yapılışı 1

Battaniyeyi istediğiniz ölçülerde örebilirsiniz. Genelde 90 x 90 cm battaniye ideal ölçülerde oluyor. Kare motiflerle örülmüş tığla çiçekli örgü bebek battaniyesi yapılışını izliyoruz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler