Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Motifli Yatak Örtüsü Yapılışı

Motifli tığ işi yatak örtüsü tasarımı anlatımı hazırladık. Hem şemalarla hem de videolarla anlatımı hazırlanmış bir model. Yine istediğiniz renklerle örebileceğiniz bir örnek. Motifli yatak örtüsü yapılışı bildiğimiz motiflerden oluşuyor. Bükü motifler, küçük motiflerle birleştirilerek örülmüş bir örnek. Bebek battaniyesinde kullandığımız birçok örneği yatak örtüsü yapımında da kullanabiliriz. Motifli yatak örtüsü yapılışı için ölçüleri ayarlayarak bebek battaniyesi modeli, tek kişilik battaniye yatak örtüsü, çift kişilik battaniye yatak örtüsü olarak da örebilirsiniz. Şimdi daha önce ördüğümüz yatak örtülerine değinelim. Daha sonra yeni modelimizin yapılışına geçeriz. Dantel yatak örtüsü nasıl yapılır sizlere şemasıyla anlatımını hazırlamıştık. Çok zarif bir model. Günlük kullanım için çeyizler için örebilirsiniz. Örgü battaniye yatak örtüsü anlatımı hazırlamıştık. Yine şahane dantel motifinden oluşan bir örnek. Örgü yatak örtüsü modellerinden oluşan süper bir galeri hazırlamıştık. İçinde mutlaka incelemenizi gerektirecek muhteşem modeller var. Daha fazla anlatıma, modele önceki yazılardan ulaşabilirsiniz. Şimdi motifli yatak örtüsü yapılışına geçelim.

Tığ Örgü Yatak Örtüsü

Rengi ile modeli ile harika bir tasarım. 3 mm tığla örülmüş, pamuklu ipler kullanılmış bir battaniye. Kolay bir model. Herkes tarafından şemaları veya videoyu takip ederek örülebilir. Yastıkları ile birlikte takım olarak hazırlanmış battaniyeyi çok seveceksiniz. El örgü modellerinden hediye etmeyi seviyorsanız hediyelik fikirler olarak hazırlayabilirsiniz. Kendiniz için, satış için hazırlayabilirsiniz.

Sizlere hemen motifli yatak örtüsü yapılışının şemasını vermek istiyorum.

Tüm aşamaların şemalarını gördük. Şemaları inceleyerek videodan da yapılışını takip edebilirsiniz. Önce battaniye bittiğinde nasıl duracak ona bakalım. Sonra motifli yatak örtüsü yapılışının videosunu izleyelim.

Motifli Yatak Örtüsü Yapılışı 11

Motifli Yatak Örtüsü Yapılışı 13

Motifli Yatak Örtüsü Yapılışı 16

Motifli Yatak Örtüsü Yapılışı 8

Motifli Yatak Örtüsü Yapılışı 5

Motifli Yatak Örtüsü Yapılışı 6

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/7363

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler