Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

C2C Limonlu Battaniye Nasıl Örülür?

Köşeden köşeye battaniye modellerine bir yenisini daha ekliyoruz. C2C limonlu battaniye nasıl örülür birazdan detaylarıyla öğreneceğiz. Hem şemasını hem de nasıl örüldüğünü anlatan videoyu yakından göreceğiz. Daha sonra ister bebek battaniyesi modelleri olarak ister halı olarak keyifle örüp kullanıyoruz. Köşeden köşeye battaniye modellerinde birçok çeşit ördük. Motifli battaniye modelleri ördük. Bütün battaniye modelleri ördük. Az sonra öreceğimiz modelde bütün olarak ilerleyen battaniyelerden. Tığ işi örgülerde yeni battaniye modellerinin anlatımına geçmeden yine köşeden köşeye örülmüş battaniyelere göz atalım.

C2C Limonlu Battaniye Nasıl Örülür?

Bu bölümde daha önce ördüğümüz c2c battaniyelere değineceğiz. Kadife ipten köşeden köşeye battaniye kalın iplerle ördüğümüz yıldız desenli battaniyelerden. Bebek battaniyesi için oldukça uygun. Yumuşacık bir model. Baklava desenli köşeden köşeye örgü ise battaniye ve yastık olarak takım yapabileceğimiz örgülerden. Köşeden köşeye roket battaniye yapılışı işe eğer erkek bebek battaniye modelleri arıyorsanız tam sizlere göre bir örnek.

Köşeden Köşeye Limon Desenli Battaniye Yapılışı

% 100 akrilik bir iplikle ve 5 mm tığla örülmüş güzel bir battaniyenin yapılışını hazırladık. Bu güzel battaniye pamuklu iplerle de çok güzel olacaktır. Hem bebek battaniyesi olarak örüldüğünde daha sağlıklı olacaktır. Bu özellikte ip ve tığla örüldüğünde battaniyenin ölçüleri yaklaşık 120 x 140 cm olacaktır.

İlk olarak limonlu battaniyemizin şemasına göz atalım.

C2C Limonlu Battaniye Nasıl Örülür? 4

İkinci olarak ise battaniyeyi ördüğümüzde nasıl göründüğüne bakalım.

C2C Limonlu Battaniye Nasıl Örülür? 3

 

C2C Limonlu Battaniye Nasıl Örülür? 1

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde hemen videoya geçelim. Detaylarıyla c2c limonlu battaniye nasıl örülür öğrenelim. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.eandpcrochet.com/squeeze-the-day-throw-pattern/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler