Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Baklava Desenli Köşeden Köşeye Örgü

Örgü modellerinde bugün yine C2C modeli var. Hem çok şık yastık modelleri örüyoruz hem de güzel bir bebek battaniyesi örüyoruz. Örgü yatak şalı modelleri, örgü yatak örtüsü olarak da öreceğimiz, bebek battaniyesi, TV battaniyesi olarak da örüp kullanabileceğimiz çok güzel bir model. Yastıkla battaniyeyi takım olarak örüp kullanabiliriz. Eminim şahane olacaktır. Köşeden köşeye örgü modellerinde daha önce de farklı desen uygulamaları yapmıştık. Bebek battaniyesi örmüştük. Örgü yastık modelleri örmüştük. Bebek battaniyesi örmüştük. En güzel modellerinden biri ayıcık halı yapımı. Çocuk odaları için enfes olacak. Hatta örgü bebek battaniyesi olarak da düşünebilirsiniz. Lego halı nasıl örülür paylaştığımız diğer modeller arasında. Baklava desenli köşeden köşeye örgüyü yastık ve battaniye olarak örüyoruz. Aynı şekilde farklı iplerle örgü halı modelleri olarak da kullanabilirsiniz.

Baklava Desenli Battaniye Nasıl Örülür?

Kolay bir model ve çok şık. Renk uyumu, modelin bitmiş hali mükemmel. Sizde örgülerinizde köşeden köşeye modelini kullanabilirsiniz. Sizin ellerinizden çıkan örgü modelleri eminim çok güzel olacaktır. Tığ işi örgüleri seviyor yeni yastık modelleri, paspas modelleri veya battaniye modelleri arıyorsanız bu modeli kaçırmayın.

6 mm tığla, renkli pamuklu ipliklerle ördüğümüz baklava desenli köşeden köşeye örgünün ilk olarak şemasına bakalım önce.

Baklava Desenli Köşeden Köşeye Örgü 2

Sıra geldi ikinci olarak battaniye ve yastığın son haline bakmaya.

Baklava Desenli Köşeden Köşeye Örgü 4

Baklava Desenli Köşeden Köşeye Örgü 1

Baklava Desenli Köşeden Köşeye Örgü 3

Baklava Desenli Köşeden Köşeye Örgü

Son olarak ise videoyu izliyoruz. Videodan battaniyenin tam tarifini bulabiliriz. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.lovecrafts.com/en-gb/c/article/learn-c2c-in-the-round-with-emma-leith

https://www.lovecrafts.com/en-gb/c/article/crochet-floor-cushion-

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler