Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Battaniye Modelleri Anlatımlı

Bebek battaniyesi modellerinden hayvan figürlü motifli battaniye. Çok güzel. Çok beğeneceğiniz bir model. Motifi istediğiniz, sevdiğiniz hayvan motiflerine dönüştürebilirsiniz. Kurbağalar, sevimli ayıcıklar, aslanlar örebilirsiniz. Bebek örgü battaniye de üzerine figürler yaptığımız bir battaniye. Kaktüs, lama ve örgü çiçek modellerinden oluşan bir battaniye. Kaleydoskop battaniye yapılışı ise motifli battaniyelerimiz arasında yeni örneklerden. Bebek battaniye modelleri anlatımlı örneğimiz de öyle. Benzer tığ işi örnekleri mutlaka görmüşsünüzdür. Bazı modellerin anlatımları yok sadece görsel olarak, fikir olarak mevcut. Kimi modelin de yapılışı mevcut. Örgü bebek battaniye modelleri ve yapılışları çok beğeneceğiniz bir model. Erkek bebek battaniye örgü örneği arıyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz.

Hayvan Figürlü Bebek Battaniye Modelleri

Hayvan figürlü battaniye örneklerinden içinde ayıcık, aslan olan bir model. Aynı motifi farklı hayvan figürlerine çevirebilirsiniz. Sadece yuvarlak kısmını kurbağaya çevirebilirsiniz. Aynı modeldeki gibi aslan, kaplan ve ayıcık olarak örebilirsiniz. İnce akrilik ipler, pamuklu ipler kullanabilirsiniz. Elinizde olan ipler varsa onları değerlendirebilirsiniz. Bebek battaniye modelleri anlatımlı örnek için temel motif olarak aşağıdaki şemayı kullanıyoruz.

Bebek Battaniye Modelleri Anlatımlı

Şemada daireler zincir, uzun çizgiler trabzan anlamına geliyor. Temel motifi baz alarak aslan, kaplar ve ayı motiflerini örebilirsiniz. Küçük detaylar ekleyerek istediğiniz hayvana dönüştürebilirsiniz.

Bebek Battaniye Modelleri Anlatımlı 2

Bebek Battaniye Modelleri Anlatımlı 3

Bebek Battaniye Modelleri Anlatımlı 5

Battaniyenin kenar oyası için aşağıdaki şemayı kullanabilirsiniz.

Bebek Battaniye Modelleri Anlatımlı 4

Çok güzel bir battaniye. Puset örtüsü olarak, bebek arabasına örtü olarak örebilirsiniz. Battaniyemiz bittiğinde aşağıdaki gibi görünecektir.

Bebek Battaniye Modelleri Anlatımlı 1

Kaynak : https://handmade-paradise.ru/detskiy-pled-s-medvedyami-lvami-i-tigrami/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler