Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Yatak Örtüsü Modelleri

Şahane modeller. Tığ işi ile yapılmış örnekler. Şiş örgü modelleri ile yapılmış örnekler. Hepsini tek tek inceledim ve bayıldım. Sizinde çok beğeneceğinizi düşünüyorum. O yüzden hemen paylaşmak istedim örgü yatak örtüsü modellerini. Motifli örülmüş, düz örülmüş birçok model var. 100 den fazla birbirinden güzel modeller. Beğendiğiniz bebek battaniyesi modellerini yatak örtüsüne çevirebilirsiniz. Dantel örneklerini de öyle. Salon takımında, mutfak takımında kullandığınız motifleri daha da çok motifle örerek yatak örtüsüne çevirebilirsiniz. Evde kalan ipleri değerlendirmek için renk renk yatak örtüleri örebilirsiniz. Kırkyama modellerini andıracak örgüler. Örneklerini birazdan göreceğiz. Dev yünler var onlarla yatak örtüleri örebilirsiniz. Yine koton, yünlü iplerle örebilirsiniz. Ördüğünüz yatak örtülerini uygun paspas modelleri de örebilir takım oluşturabilirsiniz. Battaniye örgü modellerinde hanım dilendi bey beğendi motiflerini de kullanabilirsiniz. Harika duruyor. Pirinçli kelebek örgü yapılışı da battaniye olarak yatak örtüsü olarak çok güzel duracak bir örnek. Yatak örtüsü olarak yıldız popcorn büyük motif yapılışı örgü modeli de çok şık duruyor. Tek kişilik, çift kişilik, bebek battaniyesi olarak keyifle örebilirsiniz.

El Örgüsü Yatak Örtüleri Battaniye Modelleri

100 den fazla sizlere fikir verecek çok güzel battaniye modelleri var galeride. Şiş ile tığ ile örülmüş modeller örnekler. Bazı modellerin anlatımlarını önceki tariflerimizden ulaşabilirsiniz. Şiş örgü ile kalın iplerle pirinç örgü modeli, saç örgüleri, burgular örebilirsiniz. Dümdüz haraşo örgü modeli örüp kenarı oyası ile şık hale dönüştürebilirsiniz. Tığ ile kalan ipleri değerlendirmek için motifli örgüleri kullanabilirsiniz. Minik minik motiflerler kapkekler, kardan adamlar, güller, bebek desenleri örüp birleştirebilirsiniz. Bu saydıklarımızın hepsine örnek göreceğiz birazdan. Beğendiğiniz iplerle öreceğiniz harika modellere geçmek istiyorum sözü daha fazla uzatmadan.

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/196962183683582590/

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Örgü Yatak Örtüsü Modelleri”
  1. Sevgi dedi ki:

    Merhaba yatak örtüsü olarak kullanacak battaniye de hangi marka ip kullansak daha güzel olur.

    Runırlar için nasıl bir ip kullanmalıyız iplerin isimlerini yazarsanız sevinirim.

    1. Melek dedi ki:

      Merhaba. Çok fazla çeşitli ip var. Genelde pamuklu ipler kullanılıyor. Yatak örtüsü için dantel ipleri de kullanabilirsiniz. Tüylenmeyecek, uzun süre kullanacağınız ipler seçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler