Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Popcorn Örgü Battaniye Şemaları

Popcorn kalp battaniye yapılışı sizler tarafından çok beğenildi. Sizlere aynı teknikle örülen farklı modellerin şemasını vereceğiz bugün. Popcorn örgü modelinin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız daha önce sizlerle paylaştığımız kalp battaniye yapılışını inceleyebilirler. Yine daha önce popcorn yıldız battaniye yapımının şablonlarını vermiştik. Yıldız battaniye örmek isteyenler önceki yazımızı inceleyebilirler. Şimdi vereceğimiz popcorn örgü modelleri şablonları battaniye modellerine çok yakışıyor. Battaniye modellerine uygulama yapabilirsiniz. Sizler de yaptığınız modelleri bizimle paylaşabilirsiniz.

Popcorn Battaniye Örgü Şemaları Örnekleri

Sizlere önce popcorn örgü şemalarını vereceğiz. Daha sonra uygulandığında nasıl göründüğüne dair motifleri yayınlayacağız. Beğendiğiniz şablonları kendi çocuklarınız için uygulayabilirsiniz. Örgü tek kişilik battaniye modelleri yapabilirsiniz. Yatak örtüsü olarak kullanabilirsiniz. Eğer satış yapıyorsanız sizden battaniye modeli isteyenler için bu güzel şablonları gösterebilir ve beğendikleri modeli örgüye aktararak sizden istenilen şekilde örebilirsiniz.

Sitemizde satış yapan arkadaşlar için birçok model ve fikir mevcut. Herkes kendi tarzına uygun modeller, kendin yaplar, amigurumiler ve daha fazlasını bulup yapabilir. Hatta sitemizden hiçbir komisyon ücreti ödemeden satış yapabilirler.

Önce sizlere şemaları vermek istiyorum. Nasıl yapıldığını sizlere daha önce vermiştik. Ve üst paragrafta bağlantı verdik. Oradan inceleyerek yapılış tekniklerini öğrenebilirsiniz. Sizlere 50 den fazla şablon hazırladık.

Üst kısımda şablonları gördünüz . Şimdi örgü olarak uygulandığında nasıl görünüyor ona bakalım. Sevdiğiniz beğendiğiniz modelleri uygulayabilirsiniz.

 

Kaynak : https://www.google.com.tr/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler