Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yakası Papatyalı Örgü Bebek Yeleği Yapılışı

Örgü bebek yeleği modellerinden çok güzel bir örneğin anlatımıyla devam ediyoruz. Yeleğimizi tığ işi ile örüyoruz. Bildiğimiz bir örnek. Farklı örgü modelleri ve yapılışlarında da kullanmıştık. Şimdi ise bebek yelekleri yapılışında kullanıyoruz. Oldukça güzel. Pamuklu iplerle tığ işi bebek yeleğini örüyoruz. Ve yakasını örgü papatyalarla süslüyoruz. Sizde böyle düz örgülerde örgü çiçek modellerini, örgü gül modellerini, örgü yaprakları kullanarak hatta boncuklarla süsleyerek çok daha şık hale getirebilirsiniz. Tıpkı düz olarak örülen yakası papatyalı örgü bebek yeleği yapılışında olduğu gibi. İsterseniz bebek örgü hırka modellerine de çevirebilirsiniz. Kol eklemeniz yeterli.

Bebekler için en güzel örgü modellerini araştırıyoruz. Torunlarımıza, çocuklarımıza örüyoruz. Hediyelik olarak örüyoruz. Şiş örgülerden veya tığ işi örgülerden fark etmez. En güzel modelleri örmeye devam edeceğiz. Şiş örgü ile yapılmış çok zarif yakası ajurlu bebek yeleği yapılışını inceleyebilir iplerinizi hazırladıktan sonra örebilirsiniz. Yine tığla güzel bir yelek örmek isterseniz örgü bebek yeleği anlatımlı modele göz atabilirsiniz. Yakasında fırfırları olan yakadan başlama örgü yelek modellerinden. Şimdi hazırsanız çok güzel çok beğenilecek birçok renkle çokça örülecek tığ işi yelek yapılışına geçelim.

Yakası Papatyalı Yelek Nasıl Örülür?

Tek renkli veya 2 renkli hatta çok renkli olarak öreceğiniz harika bir yelek. Beyaz renklerle örüp inci ve çiçeklerle süsleyerek yazlık örgü modellerinden yeleklere çevirebilirsiniz. Dantellerle, fistolarla küçük eklemeler yaparak örgüyü çok daha şık hale getirebilirsiniz. Yada hiç bir ekleme yapmadan dümdüz sade haliyle bırakabilirsiniz. Her şekilde çok güzel bir model.

Yakası Papatyalı Örgü Bebek Yeleği Yapılışı

3 farklı renk düzeniyle örülmüş yeleğimizi gördük. Şimdi örme zamanı. Eğer yakası papatyalı örgü bebek yeleği yapılışını beğendiyseniz hemen videoya geçelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler