Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Yelek Örgü Modelleri Anlatımlı Video

Kız bebeklere de erkek bebeklere de çok yakışacak bebek yelek modelleri yapılışı hazırladık. Bebek yelek örgü modelleri anlatımlı videoda detaylarıyla yelek anlatılmakta. İki şiş örgü modellerinden kolayca ördüğümüz yeleği her renkle tamamlayabiliriz. Bebek yelekleri haraşo örgü modeli ile örülüyor. Kenar süsleri yapılarak düz model çok şık hale dönüştürülüyor. Sizde düz ördüğünüz örgülere küçük dokunuşlarla yepyeni tasarımlara çevirebilirsiniz. Örgü bebek yeleklerinden tığ veya şiş birçok modelden bahsettik. Mesela erkek bebek yelekleri örgü modelleri açıklamalı çok hoşunuza gidecek kolay örgü modellerinden. Bebek yeleği anlatımlı model erkek bebekler içinde kız bebekler içinde uygun. Yakadan başlama bebek yeleklerinden. Farklı bir yelek örmek isterseniz üçgen dilimli bebek yeleği yapılışı modeli yapabilirsiniz. Daha fazla örgü modelleri ve yapılışları için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi bebek yelek örgü modelleri anlatımlı videoya geçelim.

Örgü Bebek Yeleği Anlatımlı

Yeni örgü modellerinden çok hoş bir yelek yapılışı hazırladık. Bebek yelek örgü modelleri anlatımlı video Türkçe anlatımıyla hepimiz rahatlıkla örebileceğiz.

Bebek Yelek Örgü Modelleri Anlatımlı Video

Erkek bebek yelek modelleri, kız bebek yelek modelleri olarak örebiliriz. Yada kollara devam ederek örgü hırka modelleri örebiliriz. Yakadan başlama örgü modelleri örgüye yeni başlayanlarında rahatlıkla öreceği modellerden. Son olarak anlatıma geçelim. Bebek yelek örgü modelleri anlatımlı videoya geçelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler