Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Yelek Örnekleri ve Yapılışları

Hem kızlar için hemde erkekler için keyifle öreceğiniz bir bebek yelek modelleri yapılışı hazırladık. Aslında bildiğimiz bir yelek modeli. Ata yeleği, Atatürk yeleği, cepken yelek modeli olarak geçiyor. Sanırım bu renk uygulamasını daha önce görmediniz. Yeleği 2 farklı renkle de örülmüş halini göreceğiz. Çok güzel olmuş. 2 renk ile cepken yeleğimizi ördük. Örgü yelek örnekleri ve yapılışlarını sizlere videolu olarak hazırladık. Modeli videodan takip ederek örebilirsiniz. Bebek yeleklerinde çok şık duracak bir model. Ve modası hiç geçmeyecek bir model. Erkek yelek modelleri bebekler için hazırladığımız birçok örneğimiz var. Yine kızlarımız içinde öyle. Kızlar için örgü süveter modellerinden şık örnekler arıyorsanız saçaklı örgü süveter yapılışını deneyebilirsiniz. Daha fazla model anlatımı için önceki yazılarımızı inceleyebilirsiniz. Şimdi örgü yelek örnekleri ve yapılışlarından yepyeni cepken yelek modeli anlatımına geçelim.

Renkli Cepken Yelek Nasıl Örülür?

Gri – mavi, gri – pembe renkleri ile örülmüş iki model hazırladık. Örgü yelek örnekleri ve yapılışları her renk ile örülebilecek çok güzel çok şık bir örnek. Kenar bordürlerinde haraşo örgü modeli kullandık. Ve bu kısımları gri renk ile ördük. Diğer kısımlar ise pembe veya mavi renk ile örüldü. Gri ile sarı da çok yakışır sizde isterseniz o renk düzeninde örebilirsiniz.

Yeni cepken yeleğin nasıl durduğunu merak ediyor musunuz. Hadi bakalım modellere.

Örgü Yelek Örnekleri ve Yapılışları 4

Örgü Yelek Örnekleri ve Yapılışları 7

Örgü Yelek Örnekleri ve Yapılışları 3

Örgü Yelek Örnekleri ve Yapılışları 1

Örgü Yelek Örnekleri ve Yapılışları

Örgü Yelek Örnekleri ve Yapılışları 2

Örgü Yelek Örnekleri ve Yapılışları 11

Örgü Yelek Örnekleri ve Yapılışları 8

Modellerimizi inceledik. Sıra geldi videolu olarak yeleğin yapılışına. Tüm detaylara baştan sona videodan ulaşabilir ve istetiğiniz renk düzeninde örebilirsiniz.

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/7514

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler