Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Bebek Yelekleri Örgü Modelleri Anlatımlı

Çok seveceğiniz bebek örgü modelleri yelek örneği hazırladık. Yapılışı videoda ayrıntılı bir şekilde baştan sona anlatılmakta. Sizde kızlarınız için , torunlarınız için, yeğenleriniz için bu şık yelekten örebilirsiniz. Bebek yelekleri örüp satış yapan arkadaşlar içinde çok güzel bir model. Şiş örgü modelleri ile yapılmış çok zarif bir örnek. Üzerini de dilerseniz istediğiniz şekilde süsleyebilirsiniz. İnciler, kurdele işi, rokoko nakışı, etamin kanaviçe işi, düğmeler ve keçelerle istediğiniz şekilde süsleyebilirsiniz. Yeleği isterseniz hiç süslemeyebilirsiniz bile. Çok güzel bir model çünkü. Çokta fazla süse ihtiyaç duymayan bir model. Örgü yelek modeli yapımını istediğiniz renklerde örebilirsiniz. Beyazdan vazgeçmeyenler, pembe tercih edenler, turuncular, yeşiller … Her renk ile çok güzel olacak bir model.

Anlatımlı Bebek Yelekleri

Sizlere şahane bir bebek örgü yelek modelleri bulduk. Ve anlatımını Türkçe videolu olarak yayınlıyoruz. Yeni modeller arayanlar bu örneği çok sevecekler. Yaz geldi diye örgüleri bırakmıyoruz. En yeni modellerle örgü örmeye devam ediyoruz. Ben bu aralar yarım kalmış işleri , örgüleri tamamlıyoruz. Begonvil şal modeli vardı yarım. Şimdi onu tamamlıyorum. Çok az kaldı. Kenar kısmında olduğum için ve ilmek sayısı çok fazla olduğu için ve tabi birde vakitten dolayı sıkıntı çektiğim için her gün öremiyorum. O yüzden biraz yavaş ilerliyor. Yeni bir modele başlamadan önce yarım örgüleri bu yaz bitirmeye karar verdim.

Lafı fazla uzatmadan yeni modele geçelim. Sizde uyguladığınızda ördüğünüz yelekleri bizimle paylaşabilirsiniz. İyi  seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler