Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Erkek Bebek Yeleği Anlatımlı

Şiş örgü örneklerinden bebekler için çok güzel bir yelek yapılışı hazırladık. Erkek bebek yeleği anlatımlı modeli kız bebek yelek modelleri olarak da örebilirsiniz. Kızlar için ördüğünüzde üzerine el nakışı modelleriyle süslemeler yapabilirsiniz. Küçük çiçeklerle çıtı pıtı bir yeleğe dönüştürebilirsiniz. Bebek yelekleri için bebe yünlerini kullanabilirsiniz. Yünlü ipler, bebek yünleri bebek ipleri kullanıyoruz genelde. Şiş örgü modellerinden birçok örneği bebek yeleklerinde kullanabilirsiniz. Mesela burgu örgü modelleri, baklava dilimleri, haraşolar, selanik örgü modeli, pirinç örgü modeli gibi örnekleri çok kullanıyoruz. Birkaç modeli birleştirerek yepyeni tasarım yelekler oluşturabilirsiniz. En güzel yelek modellerinde fikir için 2016 erkek bebek yelek modelleri inceleyebilirsiniz. Erkek bebeklerine çok yakışan yeleklerden biri de ata yeleği. Benzer bir modelin yapılışına dikişsiz bebek yelek modelleri yapılışından ulaşabilirsiniz.

Şişle Erkek Bebeği Nasıl Örülür?

4 farklı renkle yeleğin uygulanmış halini göreceğiz. Bu da bize renk seçiminde çok güzel fikir verecek. Her renkle de ayrı bir güzel olmuş. Erkek bebek yeleği anlatımlı modeli detaylarıyla öğrenecek her yaş için keyifle öreceğiz. Yeleği hem kızlar için hem de erkekler için uygulayabilirsiniz.

Erkek Bebek Yeleği Anlatımlı 2

Erkek Bebek Yeleği Anlatımlı 1

Erkek Bebek Yeleği Anlatımlı

Çok güzel görünüyorlar. 4 farklı renkle harika yelekler ördük. Son olarak anlatıma geçelim ve erkek bebek yeleği anlatımlı modeli öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler