Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığla Bebek Elbisesi Yapılışı, Videolu

Değişik örgü modellerinden anlatımlı tığ işi bebek elbise modelleri arayanlar için güzel bir model hazırladık. Videolu anlatımlı çok zarif bir model. Baştan sona tüm detayları ile videoda ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. Aklınıza takılan herhangi bir nokta olursa sorabilirsiniz. Çok şık ve değişik bir model. Bebek örgü modellerinden anlatımlı çok güzel örnekler paylaştık. Hırkalar, yelekler , battaniyeler paylaştık. Bebek yeleklerinden en çok sevilen örneğimiz saç örgülü yelek modeli . Çok şık ve değişik bir model. Saç örgülü yelek nasıl yapılır daha önce detaylı bir şekilde anlatmıştık. Örmek isteyenler önceki yazılarımızı inceleyebilirler. Geçtiğimiz günlerde kızları için elbise örmek isteyenlere 5 farklı modelde kız çocuk elbise yapımı hazırladık. Sevdiğiniz örnekleri örebilirsiniz. İstediğiniz renklerde . Kızlar genelde pembe rengi çok seviyorlar. Pembe renkli ipler de örgülere çok yakışıyor.

Tığla Bebek Elbisesi Nasıl Örülür?

Bu güzel elbise artık yünleri değerlendirmek içinde çok güzel bir fikir. Daha önce ördüğünüz bebek örgü modellerinden kalan iplerinizi değerlendirerek renkli kısımları yapabilirsiniz. Çok sevimli. Uçuş uçuş bir elbise. Kızlar bu elbiseye bayılacaklar. Hemde yakadan başlamalı bebek elbisesi yapılışı. Üzerini çiçeklerle, boncuklarla, kurdeleler veya rokoko nakışı ile süsleyebilirsiniz.

Şimdi bu şık elbisenin nasıl yapıldığına , ayrıntılarına geçelim. Video hemen alttadır. İyi seyirler, bol hobili huzurlu günler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler