Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Balıkçı Yaka Kazak Yapılışı

Erkek bebekler için üzerinde desen değişikliği yaparak kız bebekler içinde örebileceğiniz harika bir kazak. Balıkçı yaka kazak yapılışı. Tarifini şemalı olarak hazırladık. Yakadan başlama kazak modelleri olarak örebilirsiniz. Veya reglan kol örgü modelleri olarak. Modelde reglan kol olarak örülmüş.Yaka kısmını sonradan dikerek birleştirebilirsiniz. Bağcık kısmını ise kordon örgü modeli ile yapabilirsiniz. Modelin detaylı yapılışı yok. Sadece bir şema var. Şiş örgü bilenler örneği fotoğraflara bakarak çıkartabilirler. Robadan başlama kazak modellerine, farklı bir örneğe bu yaka tekniğini çalışabilirsiniz. Farklı örgü modelleri isterseniz erkek bebekler için modellerimiz mevcut. Erkek bebek örgü modelleri için beğendiğiniz ipleri kullanabilirsiniz. Erkek çocuk  kazak örgü modelleri ve yapılışları için genelde düz örgüler, haraşo örgü modelleri, pirinç örgü modelleri, burgu örgü modelleri çeşitleri kullanılıyor. Örgü kazak modelleri erkek çocukları için sizinde beğendiğiniz desenler varsa onları kazaklara, hırkalara, yeleklere uygulayabilirsiniz.

Örgü Kazak Modelleri Açıklamalı

Bebe yünleri, akrilik, yünlü ipler kullanarak öreceğiniz harika bir kazak. Tarifini şemalı olarak hazırladık. Cm olarak yaşa göre ölçüler de mevcut. Ayrıntılı yapılışı maalesef yok. Balıkçı yaka kazak yapılışı diğer örgülerinizde sizlere fikir verecek güzel bir çalışma. Üzerine istediğiniz desenleri işleyebilirsiniz.

Önce örneğimizin şemasını görelim.

Balıkçı Yaka Kazak Yapılışı

Balıkçı Yaka Kazak Yapılı

Balıkçı Yaka Kazak Yapılı 2

Şemada tüm ölçüler verilmiş. Şimdi ise kazağımız bittiğinde nasıl görünecek ona bakalım.

Harika görünüyor.

Kaynak : https://item.taobao.com/item.htm?spm=2013.1.20141002.8.71d75a69izolTH&scm=1007.10009.70205.100200300000001&id=574621292485&pvid=c7cf7209-09bb-4a59-8d2b-ce7f46126fb8

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler