Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Erkek Bebek Giysileri

Erkek bebek giysileri örnekleri hazırladık. Şahane modeller var galeride. Tulumlar, yelekler, hırkalar, örgü takımlar, kazaklar, battaniyeler, patikler, pantolonlar… Ne ararsanız var. Yapılışı olmayan ama bizlere örgülerimizde fikir verecek modeller. Ağırlıklı olarak şiş örgü örneklerinden oluşan modeller var. Arada tığ işi ile yaptığımız örgü modelleri var. Burada bulunan bazı modellerin örnek anlatımlarını önceki yazılarımızda paylaşmıştık. Önceki tarifleri inceleyebilirsiniz. Ajurlu örgü modelleri ile tulumlar, hırkalar şahane olmuş. Örgü pantolon ve tulumları çok seveceksiniz. İki renkli örgü bebek yelek modelleri çok güzel olmuş. Sevdiğiniz renklerle bebeklere renkli örgü modelleri örebilirsiniz. Bebek şapka modelleri örebilirsiniz. Erkek bebek örgü modellerinde dilediğiniz rengi kullanarak örgülerinizi örebilirsiniz. Gri sayı örneği çok güzel oluyor mesela. Kahve tonları, krem rengi, siyah – beyaz renkler, kırmızılar, maviler, turuncular ile birçok örgü örebilirsiniz.

Erkek Bebek Örgü Giysileri

Şiş örgü ve tığ işi örgülerle hazırlanmış en güzel erkek bebek giysilerinden güzel bir galeri var sırada. El emeği göz nuru, özenle örülmüş örgü modelleri. İlmek sayıları her yaşa göre ayarlanacak örnekler, modeller, fikirler var. Yeni doğan bebekler için örgüler, daha büyük bebekler için örülmüş örgüler var. Yeni doğan bebeklerde örgü pantolon ve tulumlar çok güzel duruyor, çok beğeniyorum. Erkek bebek örgüleri anlatımlı tarifleri inceleyerek ve aşağıdaki modellerden fikir edinerek örgülerinizi örebilirsiniz.

Galeride tam 112 model var. Hırka, pantolon, patik, yelek… Şimdi bu güzel erkek bebek giysilerini inceleyelim. Çocuklarımıza, torunlarımıza, yeğenlerimize örelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler