Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Elsa Saç Bandı Yapımı

Kızlarımız bu saç bandına bayılacaklar. Acaba bende kızıma örsem mi. Eminim örsem çok mutlu olur. Onun yaşında çocuklar Elsa ya bayılıyorlar. Çok seviyorlar. Odalarında her şey Elsa olsun istiyorlar. Bizde kızlarımız için harika bir saç bandı hazırladık. Örgü saç bandı modellerinden aynı deseni farklı renklerle de örebilirsiniz. Saç rengini değiştirebilirsiniz. Elsa saç bandı yapımı üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz. Kolay saç bandı yapımı istediğiniz gibi değiştirebileceğiniz bir model. Tığ işi ile ördüğümüz bir örnek. Örgü saç bandı yapımı için daha birçok modelimiz var. Beğendiğiniz modelleri kendinize, kızlarınıza, arkadaşlarınıza, sevdiklerinize örebilirsiniz.

Elsa Saç Bandı Nasıl Örülür?

Tığ ile ördüğümüz çok güzel bir model. Sarı saçları olan elsa saç bandı yapımı. Elinizde bulunan bir tacın üzerine geçirdiğimiz bir tarif. Elsa saç bandı yapımı için hemen şemayı vermek istiyorum. Açık mavi iple ördüğümüz bir örnek. Simli iplerle çok daha güzel olacaktır. Ve tabi saçlar  için açık sarı ipe ihtiyacımız olacak.

Elsa Saç Bandı Yapımı 5

Şemamız bu şekilde. x ler sık iğne, daireler zincir, uzun çizgiler trabzan anlamına geliyor. İlk başlangıç kısmından 2 tane örüyoruz. Ve birleştirip araya tacı yerleştiriyoruz. Daha sonra üst kısma üst şemayı örüyoruz. Saçların uzunluğunu istediğiniz gibi ayarlayıp püskül takar gibi ördüğümüz saç bandına takıyoruz. Ve yine taşlarla saç bandımızı süslüyoruz.

Elsa Saç Bandı Yapımı 4

Saç bandımız çok güzel oldu. Kızlarımız bayılacaklar ve hiç çıkarmadan kullanacaklar.

Elsa Saç Bandı Yapımı 2

 

Elsa Saç Bandı Yapımı

Elsa Saç Bandı Yapımı 3

Elsa Saç Bandı Yapımı 1

Elsa Saç Bandı Yapımı 7

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/8478

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler