Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Saç Bandı Yapımı

Kız çocukları için kolay saç bandı yapımı var sırada. Üzerin örgü aplike modelleri ile, örgü çiçek modelleri ile süsleyebileceğiniz harika bir örnek. Artık iplerinizi değerlendirmek içinde oldukça iyi bir proje. Daha geniş örerek kışın kulaklarını soğuktan korumak içinde kullanabilirsiniz. Daha uzun örerek de kendiniz için genç kızlarınız için kullanabilirsiniz. Örgü saç bandı modelleri için şiş örgü modellerini de kullanabilirsiniz. Videolu örgü saç bandı yapımı şiş ile yapılmış güzel ve kolay bir örnek. Daha birçok anlatımlı saç bandı yapımı, saç bandı örnekleri mevcut. Beğendiğiniz örnekleri hediyelik fikirler olarak, kendiniz için, kızlarınız için, sevdikleriniz için örebilirsiniz.

Saç Bandı Örgü Modelleri Yapılışı Resimli

Yapılışını sizlere şemalı olarak hazırladık. Kolay bir model. Baş çevresi kadar zincir çekip üzerini trabzanlarla örneği kuruyoruz. En son bittiğinde iki ucu dikiyoruz. Veya zincir çekip halka şeklinde örüp dairesel şekilde de örebilirsiniz. Kolay saç bandı yapımı gerçekten kolay. Bunun için biraz tığ işi bilmeniz yeterli. Hemen şemayı sizlere vererek tarifimize başlayalım.

Kolay Saç Bandı Yapımı 1

Şemada siyah noktalar zincir , uzun çizgiler trabzan anlamına geliyor. Kısa çizgi tekli trabzan. 2 turda aynı yere 3 trabzan yapıp son ilmekleri birlikte örüyoruz. 3. turda 2 zincir çekerek tekli trabzanlar yapıyoruz. 1. ve 4. turda V trabzanlar yani aynı yere 1 trabzan 1 zincir, 1 trabzan yapıyoruz.

Ve saç bandını tamamlayıp üzerini istediğimiz gibi süslüyoruz. İşte bittiğinde aşağıdaki gibi görünecek.

Kolay Saç Bandı Yapımı

Kaynak : https://verena.ru/vyazanie-kruchkom/povyazka-s-tsvetkom-dlya-devochki-7142/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler