Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

150 Örgü Bere Modelleri

Sizlere tığ işi bere örerken fikir verecek bir galeri oluşturduk. İçinde birçok örgü bere modelleri, tığ işi bere modeli var. Yapılışları ortak olarak genelde aynı. Sihirli halka ile başla ya da zincir ile başla. İlk sıradan itibaren arttırarak örmeye devam et. Başınıza uyacak kadar arttırdıktan sonra bir kaç sıra ör ve bitir. Sonra gerekli süslemeleri yap. Galerimizde  bere örneklerinden birçok model var. Beğendiğiniz modeli örebilirsiniz. Daha önce sizlere tığ işe bere modeli ve yapılışından bahsettik. Özellikle erkek çocuklar için Ninja kaplumbağa şapka modeli  yapılışı ve kız çocukları için Prenses bere modeli yapımı daha önce anlatımlı bere modellerinden sadece birkaçı. İncelemeden geçmeyin. Tığ işi bere yapımı içeriğinde bahsettiğim açıklamaları bu bere modellerine uygulayabilirsiniz. Ortak olarak o şekildi örüp renk ve süslemeleri farklı yapabilirsiniz.

Bir çok bayan arkadaşımız tığ işi örgü berelerden para kazanmakta. Eğer sizlerde böyle bir düşüncedeyseniz galerimiz sizlere çok yardımcı olacaktır. Renk renk bereler örüp satabilirsiniz. Hayal kahramanları, çizgi film kahramanları ve daha birçok fikri bereye dönüştürebilirsiniz. Burada hayal gücünüz devreye girecek. Tabi sadece para kazanmak için değil çocuklarınıza, arkadaşlarınıza güzel hediyeler de ortaya çıkabilir. Fazlası ile örerek her elbisenize ve modaya uygun berenizi kullanabilirsiniz. Aynı zamanda soğuktan, birçok hastalıktan ve özellikle sinüzit hastalığından korunmanın en önemli yolu bere kullanmak. Bere kullanarak birçok hastalığı bertaraf etmiş oluruz. Bu bereler ile kafanızı sıcak tutarken aynı zamanda tüm ilgileri üzerinize çekeceksiniz :) Küçük çocuklar bu tarz berelere oldukça ilgi göstermekte. Farklı geldiği için çocuğunuza bereyi takmakta zorlanmayacaksınız.

Tığ işi bere modelleri galerimizi incelemeden geçmeyin. Hatta bu işle uğraşan arkadaşlarınız var ise onların da görmesi için paylaşın. Galerimizde şirinlerden batmana, uyuyan güzelden, çılgın hırsız minionlara, çilek şapka modelinden, korsan şapka modeli ve daha fazlası, 150 ye yakın tığ işi örgü bere modeli var. Yine güzel bere modelleri buldukça bu yazımızda veya yeni yazılarımızda sizlerle buluşturacağız. Eğer varsa sizlerinde güzel örnekleri birlikten güç doğar ilkesi ile bize göndererek sitemizde yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Böylece bere modellerimizi daha kolay artırabiliriz.

Yeni Bere Modelleri

 

 

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler