Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İki Renkli Bebek Yeleği Yapılışı

Bebek örgü modelleriyle devam ediyoruz. Sırada renklerle istediğimiz gibi oynayarak öreceğimiz bebek yelek modelleri anlatımı var. İki şişle örgü modellerinden kız bebekler için erkek bebekler için rahatlıkla örebileceğimiz örneklerden. Yakadan başlama bebek örgü modellerini örerken robada veya alt örnekli kısımda değişiklikler yaparak sevdiğiniz modelleri kullanabilirsiniz. Daha önce anlatımlı şiş örgü örneklerinden çok paylaşım yaptık. İnceleyebilir beğendiklerinizi bebek yeleklerinde kullanabilirsiniz. Kolları örmeye devam ederek bebek hırka modelleri olarak örgüyü tamamlayabilirsiniz. Al örnekli kısımdan kız çocuklarına örgü etek modelleri, erkek çocuklarına örgü pantolon modelleri örebilirsiniz. Örgü tulumlar çok güzel olacaktır. Şahane bir takım. Hatta ipleriniz artarsa bebek patik modelleri olarak da parça ipleri değerlendirebilirsiniz. Bebek yeleklerinde renkli örgülerde bebek yeleği tarifi yapılışı severek öreceğiniz örneklerden. Bir diğer renkli model ise selanik bebek yeleği. Şişle örülen muhteşem bir örnek. Selanik bebek yeleği nasıl örülür incelemeden geçmeyin.

İki Renkli Bebek Yeleği Nasıl Örülür?

Robada tek renk alt kısımda ise iki renk kullanarak yeleği örüyoruz. Mavi renkler, sarı renkler, pembe renklerle en güzel örgülerimizi örüyoruz. Kır çiçeklerini andıran çok zarif bir örnek. Alt kısımda kullanılan örneği birçok farklı örgülerinizde de kullanabilirsiniz. Kırmızı beyaz renklerle kızlara etek olarak örüp etek ucunda örneği kullanıp üst kısma düz kırmızıyla devam edebilirsiniz.

İki Renkli Bebek Yeleği Yapılışı

Yelekte nako elit baby kullanılıyor. Mavi renkten yaklaşık 2 iplik kullanılmış. 3,5 mm şişle tamamlanmış. Ölçüler 1,5 – 2 yaş için uyumlu. Hadi iki renkli bebek yeleği yapılışını izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler