Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Yeleği Tarifi Yapılışı

Bebek yeleklerinden çok güzel bir örneğin yapılışını hazırladık. Bebek yeleği tarifi yapılışı kolları uzatılarak bebek hırka modelleri olarak da kullanılabilir. Parça parça ipleri değerlendirmek için çok güzel bir örgü yelek tarifi. Kız bebekler için erkek bebek yelekler için örebileceğiniz çok hoş bir model. Griler, sarılar, pembeler… Birbiriyle uyumlu veya zıt renkleri kullanarak bebek yelekleri tarifi örebiliriz. Zıt renklerle örgülerimizi ördüğümüzde çok güzel oluyor. Örgü bebek yeleği yapılışı için her renk değişiminde farklı şiş örgü örnekleri de kullanabiliriz. Tıpkı aşağıdaki örnekte olduğu gibi. Beğendiğimiz şiş örgü örneklerini yeleğin yapılışında kullanabiliriz. İki şişle yelek modelleri ve yapılışı yakadan başlama örgü modellerinden. Yakadan başlama bebek yeleği yapılışında haraşo örgü modeli, pirinç örgü modelin, fıstıklı örnekler, ajurlu örgü modelleri, düz – ters örgüler, kabartmalı örnekleri kullanabilirsiniz. Şimdi örgü bebek yelekleri modelleri anlatımına geçelim.

Yakadan Başlama Bebek Yeleği Nasıl Örülür?

1 yaş için uyumlu çok güzel bir bebek yeleği yapılışı hazırladık. Parça ipleri değerlendirmek için aşağıdaki gibi yelekler, hırkalar örebilirsiniz. 3,5 mm şişle örülmüş yelek önden düğmeli. İlmek sayılarını ayarlayarak daha büyük çocuklar içinde örebilirsiniz. Genç kızlar için yetişkinler içinde örüldüğünde çok güzel duracaktır. Bebek yeleği tarifi yapılışı bittiğinde nasıl duracak hemen bir bakalım.

Bebek Yeleği Tarifi Yapılışı

Renk uyumları, örnekler birbiriyle çok güzel uymuş. Eğer sizde bebek yeleğinin nasıl örüldüğünü merak ediyorsanız hemen altta bulunan videoyu izleyebilirsiniz. Torunlarınıza, çocuklarınıza örebilirsiniz.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler