Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni Doğmuş Bebek Yelekleri Örgü

Bebek yelek modellerinden sizlere tığ işi ile güzel bir model yapılışı hazırladık. Şemalı anlatımlı bittiğinde çok güzel duran bir yelek. Aynı sayıları tığ işi örneklerden istediğiniz farklı modelleri de kullanarak yapabilirsiniz. Bebek yeleklerinde tığ işi ve şiş örgü ile örülmüş örneklerden bahsediyoruz. Örgü yelek örnekleri ve yapılışları bazı modellerimizin tarifi şemalı, bazıları ayrıntılı açıklamalı, bazıları ise resimli. Birazdan paylaşacağımız yeni doğmuş bebek yelekleri örgü örneği şemalı anlatımlı modellerimizden. Bebek el örgüleri modelleri keyifle ve kolaylıkla öreceğiniz modeller arasında yerini alacak. Hazırlayın tığları ipleri hemen yapılışına geçiyoruz.

Örgü Bebek Zıbın Yelek Modelleri

Hem örgü bebek eldiveninden hemde harika bir yelekten oluşan tarif hazırladık. Şemalı anlatımlı bir model. Şemadan takip ederek rahatlıkla yeni doğmuş bebek yelekleri örgü örneğini örebilirsiniz.  Aklınıza takılan bir konu olursa sorabilirsiniz. Yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. En kısa sürede sorularınızı yanıtlamaya çalışıyoruz.

Yelek bütün olarak örülüyor. Önler, sırt kısım ayrımları yapıldıktan sonra sırtı örüyor bitiriyor sonrasında ise önleri örerek bebek yelek modellerini tamamlıyoruz. Aynı teknikle örülmüş iki farklı modelin yapılış şemasını hazırladık. Bir şemada ölçüler çok daha net. O ölçülerde örüp ilk modeli örnek olarak kullanabilirsiniz. Şimdi şemaları inceleyelim.

Yeni Doğmuş Bebek Yelekleri Örgü 2

Yeni Doğmuş Bebek Yelekleri Örgü 4

Yeni Doğmuş Bebek Yelekleri Örgü 1

Yeni Doğmuş Bebek Yelekleri Örgü 3

Yeni Doğmuş Bebek Yelekleri Örgü 5

Yeni Doğmuş Bebek Yelekleri Örgü 6

İlk modelimizi inceledik şimdi de ikinci modelimizi inceleyelim.

Yeni Doğmuş Bebek Yelekleri Örgü 10

Yeni Doğmuş Bebek Yelekleri Örgü 11

Yeni Doğmuş Bebek Yelekleri Örgü 14

Yeni Doğmuş Bebek Yelekleri Örgü 8

Yeni Doğmuş Bebek Yelekleri Örgü 9

 

Çok güzel iki farklı yelek modeli paylaştık. Aynı teknikle örülmüş farklı tığ işi örnekleri kullanılmış. Sizde yeni doğan bebekleriniz için bu yelekleri örebilirsiniz.

Kaynak : https://kknews.cc/baby/3lpvqvg.html

www.handmade-paradise.ru/shemyi-vyazaniya-detskoy-odezhdyi-kryuchkom/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler